Zdjęcie nowego Batmobilu z filmu „Liga Sprawiedliwości”

Kamil Dachnij
26.06.2017 10:23
Zdjęcie nowego Batmobilu z filmu „Liga Sprawiedliwości” Fot. kadr z filmu

Wygląd Batmobilu przeważnie zmieniał się z filmu na film. I tym razem jest podobnie. 

Dokrętki scen do nadchodzącej 17 listopada 2017 roku superprodukcji „Liga sprawiedliwości” wciąż są w toku. Wiemy to za sprawą nowego zdjęcia z planu filmowego, gdzie widać Batmobil w nowej wersji – z działkiem na górze oraz dodatkowymi karabinami.

Już wcześniej wiadome było, że kostium Batmana oraz jego pojazd zostaną zmodyfikowane na potrzeby nowego filmu. Pierwszy trailer „Ligii sprawiedliwości” wskazywał, że Batmobil będzie odpowiednio podrasowany pod względem uzbrojenia. Dzięki nowemu zdjęciu możemy przyjrzeć się bliżej, jak to będzie wyglądało. Pojawiło się na jego temat trochę spekulacji. Bardzo możliwe, że nie zostało zrobione w Londynie, gdzie znajduje się obecnie plan filmowy. Wielu fanów wysunęło teorię, że pojazd może być transportowany do Los Angeles. A to może mówić nam, że albo będą kolejne dokrętki do filmu, albo chodzi o zbliżający się Comic Con.

Przypomnijmy, że „Liga Sprawiedliwości” miała ostatnio pewną zawieruchę związaną z rezygnacją Zacka Snydera jako reżysera filmu. Powód był bardzo osobisty. Na jego miejsce wskoczył Joss Whedon, który zebrał ostatnio poważne cięgi za swój stary scenariusz do „Wonder Woman”. Wciąż nie wiadomo, jak bardzo dokrętki Whedona wpłyną na fabułę produkcji czy, co ważniejsze, jej ton. Whedon znany jest przede wszystkim ze swojej reżyserii do dwóch pierwszych części „Avengersów”, a te jak wiemy, różnią się znacząco od wszystkiego, co do tej pory przedstawiło o wiele bardziej poważniejsze DC. Jednak po fiasku artystycznym obrazu „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku jakakolwiek zmiana może być zbawiennym rozwiązaniem. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.