Zendaya jako Ariel? Zobacz, jak wyglądałaby w roli Małej Syrenki

Natalia Hluzow
24.08.2018 13:52
Zendaya Ariel|undefined Fot. Neil Rasmus/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Disney/Album/EAST NEWS

Jak Zendaya będzie wyglądała jako Ariel, jeśli przyjmie rolę w „Małej Syrence”? Słynny twórca BossLogic przedstawił to na swojej grafice.

Kiedy tylko świat obiegła pogłoska, że w aktorskiej wersji „Małej Syrenki” tytułową rolę może zagrać Zendaya, internauci (jak zwykle) podzielili się na dwa obozy. Część osób nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak dziewczyna o nieco ciemniejszym niż Śnieżka kolorze skóry mogłaby zagrać klasyczną postać Disneya, inni uważają to za najlepszy pomysł wytórni od czasów wymyślenia Myszki Miki. Szczególnie zachwyceni zdają się być fani 21-letniej aktorki, piosenkarki, tancerki i modelki, którą ostatnio mogliśmy oglądać w filmie „Spider-Man: Homecoming”. Specjalnie dla nich, artysta ukrywający się pod pseudonimem BossLogic przygotował wizualizację wyglądu Zendayi w roli Małej Syrenki.

Jak wygląda Zendaya jako Mała Syrenka?

Informacja o udziale Zendayi w kolejnym aktorskim remaku Disneya nie została potwierdzona ani przez wytwórnię, ani przez aktorkę, dlatego nie sposób zobaczyć, jak Zendaya wygląda w roli Małej Syrenki. Na szczęście BossLogic czuwa i od razu po wycieku informacji o potencjalnej kandydatce do roli Ariel, przygotował przykładowy plakat „Małej Syrenki” z Zendayą w roli głównej.

Zabawy w photoshopie po usłyszeniu plotek o Zendayi i Małej Syrence.

Niezależnie od tego, czy wieść o Zendayi w aktorskiej wersji „Małej Syrenki” cieszy czy irytuje - trzeba przyznać, że na powyższej grafice prezentuje się fenomenalnie. Warto również zazanczyć, że wygląd to nie jedyny atut młodej gwiazdy. Zendaya potrafi też śpiewać, co zdecydowanie przyda się w tej roli.

„Mała Syrenka” – twórcy aktorskiego filmu

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a plotki o głównej bohaterce się sprawdzą, nowa wersja „Małej Syrenki” ma szanse stać się bardzo interesującą produkcją. Na reżysera wybrano bowiem Roba Marshalla, twórcę „Chicago”, „Nine” i „Wyznań Gejszy”. Autorką scenariusza została natomiast Jane Goldman, która ma na koncie m.in. filmy „X-Men: Pierwsza klasa”, „Kingsman: Tajne służby” i pierwszy prequel „Gry o tron”.  Muzykę skomponują Alan Menken i Lin-Manuel Miranda.

„Mała Syrenka” to kolejny aktorski remake słynnej animacji Disneya. Dotychczas wytwórnia odświeżyła „Piękną i Bestię” i „Księgę Dżungli”, zaś na premierę czekają już „Dumbo”„Aladyn”„Mulan” oraz „Król Lew”. Nie ogłoszono jeszcze, kiedy „Mała Syrenka” trafi do kin.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.