Zendaya zagra główną rolę w "Kill Bill Vol. 3" od Quentina Tarantino? Aktorka wypowiedziała się na temat plotek

30.08.2021 14:14
Zendaya zagra główną rolę w "Kill Bill Vol. 3" od Quentina Tarantino? Aktorka wypowiedziała się na temat plotek Fot. ENT / SplashNews.com/East News

Wszyscy wiemy, że Quentin Tarantino ma zrealizować jeszcze tylko JEDEN film. Od kilku lat trwają spekulację na temat tego, co wymyśli legendarny reżyser. Jedną z popularnych propozycji jest kolejna odsłona "Kill Billa".

Zendaya główną bohaterką Kill Billa 3?

Zendaya powoli staje się jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Jej występy jako MJ w "Spider-Manie", główna rola w "Euforii" od HBO, czy granie Chani w nadchodzącej "Diunie" sprawiły, że aktorka jest bardzo popularną postacią. Dlatego to właśnie ona została wytypowana jako potencjalna główna bohaterka potencjalnego filmu "Kill Bill 3" od Quentina Tarantino.

Polecamy

Zendaya miałaby się wcielić w córkę Vernity Green, którą w oryginale grała Vivica A. Fox. Ta została zamordowana przez Beatrix Kiddo w początkowych momentach pierwszego "Kill Billa", a Zendaya w kolejnej odsłonie serii miałaby zagrać dorosłą wersję córki Green, chcącą dokonać zemsty na Beatrix.

Sama Fox w 2019 roku stwierdziła, że Zendaya byłaby idealną kandydatką do zagrania tej roli. Niedawno Empire Magazine zapytało się samej zainteresowanej na ten temat i aktorka nie kryła dumy, że jest brana pod uwagę:

Widziałam to! Nie ukrywam, że to spory honor i cieszę się, że mnie wytypowała. Jest świetną aktorką i jestem bardzo dumna, że o mnie pomyślała. Ale wiecie, to jest tylko pomysł. Internet bardzo często zaczyna się za bardzo ekscytować pewnymi rzeczami i szybko sprawy wymykają się spod kontroli.

Polecamy

Fox powiedziała w rozmowie z NME:

Moim zdaniem Zendaya! Jakie to by było gorące? Myślę, że obsadzenie jej w takiej roli przyspieszyłoby cały projekt. Obydwie z Umą są bardzo wysokie, obydwie uwielbiam i moim zdaniem byłyby genialne na ekranie. Mam nadzieję, że to poskutkuje jakimś hashtagiem "Tarantino, obsadź Zendayę". No i zmusi go do powrotu do tego świata i tych postaci.

Tarantino od czasu premiery "Pewnego razu... w Hollywood" dyskutował z ludźmi na temat potencjalnego "Kill Billa Vol. 3", ale na razie oficjalnego potwierdzenia nie mieliśmy. Reżyser zapowiedział jedynie, że jeżeli zrealizuje taki film, to na pewno obsadzi Mayę Hawke (prawdziwą córkę Umy Thurman) w roli B.B., czyli córki Beatrix. Jak wyjaśnił w rozmowie z The Hollywood Reporter:

Spotkałem się pewnego razu z Umą Thurman w takiej kozackiej japońskiej restauracji. Mam nawet pomysł, co mógłbym zrobić, co dokładnie się stało z Beatrix od czasu "Kill Billa Vol. 2". Nie chciałbym czegoś przypadkowego, ona na to nie zasługuje. Długo i ciężko walczyła o swój los. Tak jak mówię, mam coś w głowie, ale nie zrobię tego teraz - przynajmniej za jakieś 3 lata.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.