Zepsuty Tesseract, sztuczny kot i impreza Skrulli - zobacz wpadki z planu "Kapitan Marvel"

28.05.2019 11:56
Kapitan Marvel|undefined Fot. materiały promocyjne

W związku ze zbliżającą się premierą filmu Kapitan Marvel na Blu-ray i DVD do sieci trdycyjnie trafił jeden z dodatków. Jak gwiazdy hitu Marvela bawiły się na planie zdjęciowym?

Robienie filmów to ciężki kawałek chleba, więc czasem trzeba rozładować atmosferę. Szczególnie na planie wielkiego hollywoodzkiego hitu. Doskonale wiedzą o tym aktorzy, którzy wystąpili w "Kapitan Marvel". Hit Marvela niebawem trafi na płyty DVD i Blu-ray. Z tej okazji w sieci zamieszczono kolejny dodatek. Tym razem są to zabawne wpadki z planu.

"Kapitan Marvel" - wpadki z planu

Do tej pory Disney podzielił się dwoma dodatkowymi materiałami. Fani filmu mogli zobaczyć usuniętą scenę, w której zaprezentowano akademię Kree i techniki wychowawcze tej rasy. Pojawiła się też wydłużona wersja fragmentu, w której Vers zdobywa motocykl, skórzaną kurtkę i kask, jednocześnie dając nauczkę obrzydliwemu seksiście. Tym razem przyszedł jednak czas na nieudane sceny i wygłupu obsady filmu. Zresztą zobaczcie sami!

W klipie pojawiło się wiele humorystycznych sytuacji. Widzimy między innymi Samuela L. Jacksona, który naprawdę uderzył Clarka Gregga w twarz, Brie Larson, upuszczającą Tesseract, czy nieudane sztuczki Bena Mendelsohna z bronią Skrulli. Fani kota imieniem Goose ucieszą się z fragmentów, w których występuje zarówno żywy zwierzak, jak i jego włochata atrapa. Okazuje się też, że na planie "Kapitan Marvel" panowała niezwykle taneczna atmosfera.

Przeczytaj także

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD?

Na razie nie wiadomo, kiedy domowa wersja "Kapitan Marvel" trafi na sklepowe półki w Polsce. Światowa premiera filmu odbędzie się 11 czerwca 2019 roku. Kilkanaście dni wcześniej, bo 28 maja hit Marvel Studios będzie można kupić w wersji cyfrowej. Na horyzoncie jest już "Avengers: Endgame" na DVD i Blu-ray. Nie podano jednak żadnych szczegółów dotyczących sklepowej premiery 4. części "Avengers".

Zobacz też: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.