Złem w zło, czyli zwiastun animowanego filmu „Suicide Squad: Hell to Pay”

Sergiusz Kurczuk
18.01.2018 10:45
Złem w zło, czyli zwiastun animowanego filmu „Suicide Squad: Hell to Pay” Fot. kadr z filmu Suicide Squad: Hell to Pay

W sieci ukazał się zwiastun kolejnej animacji WArner Bros. opartej na komiksach DC. Tym razem zobaczymy w akcji sławetny Suicide Squad. Film pełen przemocy przeznaczony będzie dla dorosłych widzów. 

Suicide Squad to bardzo wdzięczny temat. Czy może być coś lepszego od wątpliwych moralnie postaci, które służą stronie dobra i stają twarzą w twarz z jeszcze większymi złoczyńcami? Nic dziwnego, że wytwórnia Warner Bros. postanowiła stworzyć film o grupie antybohaterów znanej jako „Suicide Squad”. Niestety produkcja Davida Ayera z 2016 roku, mimo naprawdę zjawiskowego zwiastuna z muzyką grupy Queen nie przypadła widzom do gustu. Szansę na naprawienie wizerunku grupy udającej się na samobójczą misję ma pełnometrażowy film animowany „Suicide Squad: Hell to Pay”. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

„Suicide Squad: Hell to Pay” - o czym jest?

Fani animacji od Warner Bros. ostatni raz mogli zobaczyć Suicide Squad w akcji w produkcji z 2014 roku zatytułowanej „Batman: Assault On Arkham”. Grupa na rozkaz Amandy Waller miała włamać się do zakładu Arkham. Batman pokrzyżował jednak plany szefowej tajnej organizacji. Czy w nowym filmie również pojawi się Mroczny Rycerz? Trudno powiedzieć, być może w występie gościnnym, bo tym razem fabuła skupia się głównie na członkach Suicide Squad. Do grupy należą znani z filmu Ayersa Harley Quinn i Deathshot oraz Captain Boomerang. Pomagają im znani z kart komiksów Killer Frost, Bronze Tiger i Copperhead. Odpokutowujący swoje grzechy złoczyńcy, mają udać się na samobójczą misję przeciwko tajemniczemu przeciwnikowi, który jest jednym z najbrutalniejszych wojowników w historii świata. Oczywiście na ich drodze staną pomocnicy antagonisty wśród których znajdzie się wiele czarnych charakterów z komiksów DC. 

„Suicide Squad: Hell to Pay” - kiedy premiera?

Nowa produkcja Warner Bros. pojawi się na rynku wiosną 2018 roku. Na razie nie podano dokładnej daty, ale wiadomo, że ukaże się na DVD i Blu-Ray. W filmie wystąpi wielu aktorów dubbingowych, ale w roli Deathshota usłyszymy Christiana Slatera, a Harley Quinn głosu użyczyła Tara Strong. „Suicide Squad: Hell to Pay” przeznaczony jest dla widzów dorosłych ze względu na liczne sceny przemocy i wątki seksualne. To kolejna animowana produkcja Warnera, która pojawi się w najbliższym czasie. Na początku 2018 roku wyszła adaptacja komiksu o steampunkowym Mrocznym Rycerzu, zatytułowana „Batman: Gotham by Gaslight”. Chociaż aktorskie filmy DC nie radzą sobie tak dobrze, jak produkcje Marvela, wytwórnia Braci Warner lepiej sprawdza się w animacjach. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.