Złoczyńca w „Aquamanie” będzie ekoterrorystą. Wiemy, kiedy zadebiutuje zwiastun

Kamil Kacperski
18.06.2018 15:00
Jason Momoa Aquaman|undefined Fot. materiały prasowe

Wcielający się w Ocean Mastera Patrick Wilson postanowił wypowiedzieć się na temat swojej postaci. Reżyser „Aquamana” potwierdził również, kiedy pojawi się pierwszy zwiastun produkcji o podwodnym herosie.

Patricka Wilsona pierwszy raz w roli mieliśmy okazję zobaczyć przy okazji galerii udostępnionej przez Entertainment Weekly w połowie czerwca 2018 roku. Na zdjęciu widzieliśmy, jak mierzy wzrokiem swojego brata przyrodniego Arthura, zwanego również Aquamanem. Już na kilkanaście miesięcy przed premierą filmu dowiedzieliśmy się również, że Ocean Master będzie ekoterrorystą.

Wygląda na to, że nic w tym wypadku się nie zmieniło - w wywiadzie, którego Wilson udzielił EW potwierdził, że Ocean Master nie przepada za światem ponad taflą wody, a także określił go mianem „ekowojownika”:

Według mnie jest ekowojownikeim albo nawet ekoterrorystą. Ma na pieńku ze światem lądowym, ponieważ ludzie przez całe wieki zatruwali oceany. I to jest łatwy do zrozumienia dla mnie i jestem pewien, że dla was również, przekaz. Co wy byście zrobili, gdyby ktoś przez kilkaset lat non-stop zatruwał nasze powietrze i rujnował nasz sposób życia?

Ocean Master ekoterrorystą

Podobne zdanie na temat „złoczyńcy” nadchodzącego filmu DC ma reżyser „Aquamana”, czyli James Wan. Artysta na swoim Twitterze krótko opisał motywy, które kierują Ormem/Ocean Masterem - według Wana on po prostu nienawidzi już „ludzi z góry”:

Król Orm ma już po prostu dosyć tego g*wna, które mu zgotowaliśmy - zaśmiecenie oceanów i brak szacunku wobec planety.

Wiemy, kiedy będzie zwiastun Aquamana

James Wan zapowiedział również, kiedy pojawi się pierwszy zwiastun. Spekulowano, że materiał pojawi się w internecie jeszcze do końca czerwca. Niestety, na debiut trailera „Aquamana” będziemy musieli jeszcze poczekać - a konkretnie do tegorocznego Comic-Conu w San Diego, który odbędzie się w dniach od 19 do 22 lipca 2018 roku. Reżyser poinformował o tym na swoim oficjalnym koncie na Twitterze:

Comic-Con będzie szalony! Oto nowy glif/logo. Świeżo przeszmuglowane z Atlantydy (ukradzione z paska Króla Orma).

Kiedy premiera filmu o Aquamanie?

Wszystkie te wątpliwości rozwieją się już na koniec roku. Wtedy też przekonamy się, jak Jason Momoa poradzi sobie jako główny bohater filmu bez wsparcia „Ligi Sprawiedliwości”. Premiera filmu „Aquaman” została zapowiedziana na 21 grudnia 2018.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.