Zmarł aktor Verne Troyer. Miał 49 lat

Kamil Kacperski
23.04.2018 10:37
Verne Troyer|undefined Fot. Zuma / Splash News/EAST NEWS

Zmarł aktor znany z występów w takich filmach jak „Faceci w Czerni”, czy serii o Austinie Powersie. O śmierci Troyera poinformowano na jego oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

Verne Troyer zmarł w sobotę 21 kwietnia 2018 roku. Aktor znany był przede wszystkim z występów w takich hitach jak „Faceci w Czerni”, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, czy w filmach o Austinie Powersie. Zagrał również w serialach, takich jak „Rebelianci”, często udzielał się również charytatywnie, wspierając takie fundacje jak Best Buddies oraz The Starkey Hearing Foundation.

O śmierci aktora poinformowano na jego oficjalnym profilu na Facebooku. W poście zachęcono o uhonorowanie jego śmierci wpłacaniem datków na konta wspomnianych organizacji charytatywnych:

Z wielkim smutkiem i niesamowicie ciężkim sercem informujemy, że zmarł dzsiaj Verne.

Verne był niesamowicie troszczącym się człowiekiem. Chciał, by wszyscy się uśmiechali, byli szczęśliwi i się śmiali. Zawsze starał się pomóc wszystkim, który pomocy potrzebowali. Verne chciał wprowadzić pozytywne zmiany i rozprzestrzeniać ten przekaz.

Inspirował wszystkich swoją pasją, determinacją i nastawieniem do życia. Na planach filmowych, sesjach zdjęciowych, na comic-conach i na YouTubie - zawsze pokazywał, co może ludziom dać. Mimo jego małej postury i obaw rodziców, którzy zastanawiali się często, czy Verne będzie w stanie samemu otworzyć sobie drzwi, aktor był w stanie otworzyć więcej drzwi, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.

Verne był również wojownikiem, kiedy przyszło mu walczyć we własnych bitwach. Przez wiele lata walczył i wygrywał, znowu cierpiał i walczył ponownie, ale niestety, tym razem było to niestety za dużo.

Ostatni okres walki zaowocował chrztem aktora, który otoczony był przez swoją rodzinę, która prosi o to, aby dać czas na żałobę.

Depresja i samobójstwo to bardzo poważne choroby. Nigdy nie wiadomo, jak człowiek czuje się w środku. Bądźcie mili dla siebie. I pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, by podać potrzebującym rękę.

Zamiast kwiatów, proszę abyście wpłacili w imieniu Verna małe datki jego ulubionym fundacjom: The Starkey Hearing Foundation oraz Best Buddies.

Verne Troyer miał 49 lat. Nie są znane jeszcze przyczyny śmierci aktora.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.