Zmarła 14-latka, bo odtwarzała sceny seksu z „50 twarzy Greya”

16.02.2017 10:32
Zmarła 14-latka, bo odtwarzała sceny seksu z „50 twarzy Greya” Fot. kadr z filmu

Historia ma tragiczny finał, ale kulisy zahaczają o absurd...

Do wszystkiego doszło na Filipinach, kiedy para nastolatków postanowiła odtworzyć sceny seksu z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Niestety to co w założeniach miało być erotyczną zabawą, stało się przyczynkiem do tragedii, gdyż zmarła 14-letnia dziewczyna.

Z zeznań jej chłopaka wynika, że skrępował jej ręce i nogi przy użyciu gumek recepturek, a z racji braku paska do biczowania ciała nastolatki para postanowiła wykorzystać ogon płaszczki. U wielu gatunków jest on zakończony kolcem jadowym, często z haczykami. To właśnie w wyniku głębokich ran zadanych tym nietypowym gadżetem erotycznym dziewczyna zmarła z powodu wykrwawienia. 

Jej partner jest w szoku i poddano go opiece psychologów. Lekarze na Filipinach apelują, aby nie próbować stosować rozwiązań BDSM zaczerpniętych z filmów na podstawie powieści E.L. James. Eksperci zwracają się także do rodziców, aby ci zwracali uwagę na to co oglądają ich pociechy.

Z ogórkiem na Greya

Inna nietypowa sytuacja, choć tym razem z happy endem, miała miejsce w kinie Hayden Orpheum Picture Palace w Sydney. Pracownicy po seansie „Ciemniejszej strony Greya” w jednej z sal znaleźli dorodnego ogórka. Co on tam robił? Dodajcie dwa do dwóch i już możecie mieć zbereźną wizję tego, dlaczego ktoś wybrał zielone warzywo zamiast prażonej kukurydzy.

Sprawę skomentował zastępca dyrektora kina, Alex Temesvári, który sam nie mógł uwierzyć w dokonane przez niego odkrycie:

Ogórek faktycznie został znaleziony po nocnym pokazie „Ciemniejszej strony Greya”. W przeciwnym razie przypisałbym sobie autorstwo tego promocyjnego chwytu. Obawiam się jednak, że nie jesteśmy aż tak pomysłowi.

Niektórzy to mają fantazję.

My polecamy Wam sprawdzić nasze zestawienie 10 filmów z seksem w tle, które są ostrzejsze od serii o Greyu, a także rozwiązanie quizu z przymrużeniem oka o „Pięćdziesięciu twarzach Greya”. Możecie również sprawdzić wersję erotycznego filmu w wersji z Gandalfem, Jokerem i Harley Quinn oraz Ferdkiem Kiepskim.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.