Znamy datę premiery horroru "Last Night in Soho". O czym opowie film Edgara Wrighta?

08.08.2019 12:55
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Studio Focus Features, odpowiedzialne za produkcję horroru "Last Night in Soho", zdradziło datę premiery. O czym opowie film i kto znalazł się w obsadzie?

Edgar Wright, twórca "Baby Drivera" i "Wysypu Żywych Trupów", postanowił wziąć na warsztat horror z prawdziwego zdarzenia. Młody reżyser pracuje właśnie nad filmem "Last Night in Soho". Odpowiedzialne za produkcję studio Focus Features ujawniło datę premiery i pierwsze szczegóły związane z obrazem. Co wiemy na jego temat?

"Last Night in Soho" - fabuła

Choć poznaliśmy sporo szczegółów, fabuła najnowszego filmu Edgara Wrighta, owiana jest tajemnicą. Wiemy jedynie, że będzie to horror psychologiczny, którego akcja rozegra się w londyńskiej dzielnicy Soho. Pierwsze zdjęcia z planu wskazują na to, że film przeniesie nas do lat 60. XX wieku.

Przeczytaj także

"Last Night in Soho" - obsada i twórcy

Reżyserem filmu "Last Night in Soho" jest Edgar Wright, który wspólnie z Krysty Wilson-Cairns ("Penny Dreadful") napisał również scenariusz. W roli głównej zobaczymy młodą aktorkę Anyę Taylor-Joy, znaną z występów w filmach "Split" i "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii". W pozostałych rolach wystąpią między innymi Matt Smith ("The Crown"), Thomasin McKenzie, Synnøve Karlsen, Diana Rigg, Michael Ajao, Rita Tushingham i Terence Stamp.

"Last Night in Soho" - premiera

Film "Last Night in Soho", w reżyserii Edgara Wrighta, wejdzie do kin 25 września 2020 roku.

Zobacz też: Horrory 2020 - jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.