Znamy datę rozpoczęcia zdjęć do „Legionu Samobójców 2”

Natalia Hluzow
26.10.2017 14:04
Znamy datę rozpoczęcia zdjęć do „Legionu Samobójców 2” Fot. kadr z wideo

Okazuje się, że wyczekiwany sequel „Legionu Samobójców” powstanie wcześniej, niż się tego spodziewaliśmy.

Wszystko wskazuje na to, że 2018 rok w Warner Bros. będzie rokiem superbohaterów. Zdjęcia do „Shazam!” mają wystartować w lutym, Patty Jenkins i Gal Gadot planują powrócić na plan „Wonder Woman” w czerwcu, zaś produkcja „Legionu Samobójców 2” ma ruszyć już w połowie marca! Tak przynajmniej podaje portal Omega Underground.

To o wiele wcześniej niż się spodziewaliśmy. Dotychczas wszystko wskazywało na to, że ekipa „Legionu Samobójców” wróci na plan dopiero jesienią 2018. Wiązało się to z planami zawodowymi Willa Smitha, który ma powrócić w roli Deadshota. Co sprawiło, że zdjęcia mogą jednak zacząć się wcześniej? Tego dowiemy się pewnie niebawem. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że na liście przyszłorocznych produkcji Warner Bros. pojawiło się „Suicide Squad 2” z datą rozpoczęcia zdjęć w połowie marca.

suicide squad Fot. foto: screen ze strony

Film będzie reżyserował Gavin O’Connor. Choć oficjalnie nie ogłoszono jeszcze obsady ani fabuły filmu, w sequelu możemy spodziewać się powrotu Margot Robbie jako Harley Quinn i Jareda Leto w roli Jokera. Will Smith również jest zainteresowany powrotem do swojej roli. W drugiej części „Legionu Samobójców” natomiast na pewno nie zobaczymy Cary Delevinge, która ogłosiła, że nie weźmie udziału w projekcie.

 

suicide squad 2 Fot. foto: kadr z wideo

Sukces, jaki latem 2017 odniosła „Wonder Woman”, sprawił, że Warner Bros. widzi korzyści płynące z inwestowania w filmowe uniwersum DC i coraz chętniej to robi. W listopadzie 2017 zobaczymy „Ligę sprawiedliwości”, w grudniu 2018 roku solowy film Aquamana, w kwietniu 2019 „Shazam!”, a w grudniu tego samego roku „Wonder Woman 2”. W okresie przygotowawczym są także projekty solowych filmów Cyborga i Zielonej Latarni, kryminalny romans o Jokerze i Harley Quinn oraz „Gotham Sirens”. „Legion Samobójców 2” ma trafić na ekrany w 2019 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.