Znamy pierwsze reakcje krytyków na „Wonder Woman”

Kamil Dachnij
19.05.2017 12:34
Znamy pierwsze reakcje krytyków na „Wonder Woman” Fot. kadr z filmu

Po klapie „Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości” i niewiele lepszym „Legionie samobócjow”, Warner Bros. oraz DC szukają odkupienia za sprawą „Wonder Woman”. Znane są już pierwsze opinie o filmie. 

Wonder Woman zadebiutowała na kartkach komiksu w 1941 roku. Aż do roku 2016 widzieliśmy ją wszędzie poza dużym ekranem. Jej pojawienie się w nieudanym „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” nie należało może do najszczęśliwszych debiutów, ale zostanie to prawdopodobnie po części wymazane z naszej pamięci 2 czerwca 2017 roku, gdy do kin wejdzie obraz wyreżyserowany przez Patty Jenkins, gdzie główną rolę gra Gal Gadot.

W USA odbyło się już kilka zamkniętych pokazów dla krytyków i szczęśliwców, którzy załapali się na prasowy pokaz. I bazując na ich reakcjach, możemy wywnioskować, że jest to najlepszy film do tej pory z uniwersum DC. Zatem w najbliższych dniach Social Media będzie przepełnione opiniami o „Wonder Woman”, a my przytoczymy kilka z nich.

Eric Eisenberg z CinemaBlend na swoim Twitterze napisał tak:

Wonder Woman to póki co najlepszy film z uniwersum DC. Serce postaci Gal Gadot napędza go, a przejście z mityczności w II wojnę światową naprawdę działa.

Kate Erbland z Indiewire również nie szczędziła komplementów:

Zdecydowanie mój ulubiony film z DCEU. Posiada humor i serce, których franczyza bardzo potrzebuje. Gadot oraz Pine są szalenie czarujący.

Silas Lesnick z Coming Soon wtóruje:

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że “Wonder Woman” to najlepszy film DC od czasu “Mrocznego Rycerza”. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go ponownie.

Germain Lussier z io9 także nie wyszedł z seansu niezadowolony:

„Wonder Woman” to film DC, na który czekałem. Jest ekscytujący, inspirujący, zabawny i zadziwia niezwykłymi scenami akcji.

I tak wygląda właściwie każda opinia, jaka wisi obecnie w Internecie. Wszyscy bardzo ciepło wypowiadają się o roli Gal Gadot, co może okazać się powiewem świeżego powietrza dla zmęczonej formuły, jaką przedstawiło DC w ostatnim Batmanie i krytykowanym za chaotyczną fabułę „Legionie samobójców”

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.