Zobacz Jamesa Hetfielda w trailerze filmu o Tedzie Bundym

Aleksandra Degórska
28.01.2019 13:08
James Hetfield|undefined Fot. kadr z wideo

W końcu otrzymaliśmy zwiastun filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” o seryjnym mordercy. Sprawdźcie, jak w roli policjanta wypadł James Hetfield.

Produkcja „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” zaciekawi nie tylko fanów kina, ale również wielbicieli grupy Metallica, bowiem w produkcji pojawił się James Hetfield. Film pokazuje losy Teda Bundy'ego, jednego z najsłynniejszych przestępców. Mężczyzna w latach 1974-1978 zabił kilkadziesiąt kobiet i wykorzystywał swoje ofiary seksualnie zarówno przed, jak i po zabójstwie przy użyciu tępego narzędzia. Ted Bundy został skazany na śmierć na krześle elektrycznym w 1989 roku. Twórcy filmu postanowili zgłębić fenomen jego oddziaływania na ludzi, bowiem "wabił" swoje ofiary dzięki miłej aparycji.  

James Hetfield w filmie o seryjnym mordercy

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który współpracował z Jamesem Hetfieldem przy kręceniu dokumentu "Some Kind of Monster" dotyczącego kulisów powstania albumu "St. Anger". W „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” frontman Metalliki gra policjanta. Oficer Bob Hayward jako pierwszy zatrzymał Teda Bundy'ego za posiadanie narzędzi służących do włamywania się do mieszkań. Premiera produkcji odbyła się 26 stycznia 2019 roku na imprezie Sundance, festiwalu filmów niezależnych w USA.

>>Jak rola seryjnego mordercy wpłynęła na życie Zaca Efrona?<<

W krótkim trailerze „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” pojawiły się sceny z Hetfieldem:

W główną rolę wcielił się Zac Efron, zaś jego ukochaną zagrała Lily Collins. W filmie wystąpili także John Malkovich, Jim Parsons, Haley Joel Osment, Angela Sarafyan, Dylan Baker, Jeffrey Donovan oraz Terry Kinne. Za reżyserię odpowiedzialny jest Joe Berlinger. 

Metallica wystąpi w Polsce w 2019

Jamesa Hetfielda zobaczymy niedługo w naszym kraju. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Jako support zagrają Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.