Zobacz elektryzujący animowany plakat do nowego „Predatora”

Sergiusz Kurczuk
23.10.2017 13:50
Zobacz elektryzujący animowany plakat do nowego „Predatora” Fot. kadr z filmu „Predator”

„The Predator” pojawi się na ekranach kin dopiero w 2018 roku, jednak w Internecie już można zobaczyć pierwszą zapowiedź filmu. W sieci pojawił się animowany plakat, na którym widzimy tytułowego drapieżnika. 

Filmy opowiadające o Predatorach są już kultowe. Ten niebezpieczny kosmita, który żyje, by polować, w 2017 roku obchodzi swoje 30. urodziny. W 1987 roku pojawiła się słynna produkcja Johna McTiernana z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. „Predator” okazał się wielkim hitem. Niestety sequel z 1990 roku nie zdobył takiej popularności jak oryginalny film. Niektórzy fani twierdzą, że spowodował to brak Schwarzeneggera. 14 lat później światło dzienne ujrzał crossover, w którym predator zmaga się z innym słynnym i niebezpiecznym kosmitą - Obcym. Niestety żadna z części „Obcego kontra Predatora nie zdobyła zbyt dużego uznania fanów. W 2010 roku mogliśmy oglądać produkcję zatytułowaną „Predators”. Nie była najgorsza, ale w opinii fanów stanowiła raczej remake oryginału z 1987 roku, niż film, który wnosi do serii coś nowego. 

„The Predator” Shane'a Blacka ma być nowym podejściem do klasycznego potwora z kosmosu, które jednocześnie przyciągnie do kin zupełnie nową publiczność, jak i widzów, znających na pamięć film ze Schwarzeneggerem. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji. Jest to animowany plakat przedstawiający zachmurzone nocne niebo. Nagle miasto znajdujące się pod chmurami rozjaśniają błyskawice, które przypominają zarys Predatora. 

Twórcy nie tylko w efektowny sposób reklamują swój najnowszy film, ale również składają hołd klasyce. W „Predatorze 2” pojawia się scena, w której tytułowy potwór stoi na dachu budynku w Los Angeles podczas szalejącej burzy z piorunami. 

Na razie nie zdradzono fabuły filmu „The Predator”, ale szef Fox potwierdził, że akcja początkowo będzie rozgrywać się na przedmieściach. Reżyser zapowiada, że jego dzieło ucieszy fanów filmów sprzed lat, jak i zupełnie nowych widzów. Black zapowiedział, że nie zamierza stworzyć kolejnego sequela skoncentrowanego na zarabianiu pieniędzy, tylko przyzwoitą kontynuację serii, która ma miliony miłośników na całym świecie. Co wyniknie z tych obietnic? Przekonamy się już 3 sierpnia 2018 roku, kiedy „The Predator” wejdzie do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.