Zobacz fanowski film „Voldemort: Origins of the Heir”. Czy fani Pottera będą zadowoleni?

Kamil Kacperski
15.01.2018 11:17
Zobacz fanowski film „Voldemort: Origins of the Heir”. Czy fani Pottera będą zadowoleni? Fot. kadr z wideo

Fani przygód nastoletniego czarodzieja mogą na godzinę powrócić do magicznego uniwersum J.K. Rowling, ponieważ 13 stycznia 2018 roku miała miejsce premiera filmu „Voldemort: Origins of the Heir”, który opowiada o początkach działalności przeciwnika Harry'ego Pottera.

Fanowska produkcja w pierwszy weekend po premierze zebrała ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a sam zwiastun na Facebooku grupy filmowej Tryangle, która jest odpowiedzialna za „Voldemort: Origins of the Heir”, został obejrzany ponad 30 milionów razy. Jak wskazuje tytuł, fabuła opowiada o początkach działalności Toma Marvolo Riddle'a. Twórcy postanowili odpowiedzieć na pytanie „co spowodowało, że Riddle stał się Voldemortem?”.

Czy twórcom to zadanie się udało? Przygotujcie popcorn i przekonajcie się sami:

O czym jest „Voldemort: Origins of the Heir”?

Film opowiada o potomkini Godryka Gryffindora o imieniu Grisha McLaggen. Fabuła opowiadana jest flashbackami do czasów szkolnych McLaggen, kiedy to przyjaźniła się z Tomem Riddle. W pewnym momencie dziewczyna zaczyna mieć podejrzenia wobec reprezentanta Slytherinu i wraz z innymi uczniami, stara się dociec, jakich zbrodni dopuszcza się młody, mroczny czarodziej.

Film został pozytywnie przyjęty przez fanów i trzeba przyznać, że jak na produkcję fanowską, „Voldemort: Origins of the Heir” trzyma naprawdę wysoki poziom. Gratulacje dla grupy filmowej Tryangle, bo to rzadki przypadek w historii fan-ficów.

Jeśli jednak nie chcecie marnować godziny swojego czasu na amatorską produkcję, to wystarczy, że doczekacie do 16 listopada 2018 roku, bo wtedy nastąpi premiera „Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald”, czyli nowego filmu umieszczonego w uniwersum Harry'ego Pottera.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.