Zobacz finałowy zwiastun filmu Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter"

07.02.2020 11:30
Sala samobójców. Hejter|undefined Fot. kadr z filmu Sala samobójców. Hejter

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun filmu Jana Komasy - "Sala samobójców. Hejter". Czy produkcja powtórzy sukces "Bożego ciała"?

Na kilka dni przed 92. galą rozdania Oscarów w sieci pojawił się ostatni trailer najnowszej produkcji Jana Komasy. Reżyser "Bożego ciała" - filmu nominowanego do prestiżowej nagrody, postanowił po latach powrócić do tematu, który podjął w 2011 roku w "Sali samobójców". Kontynuacja zatytułowana "Sala samobójców. Hejter" opowie inną historię, w której ważną rolę odegra tajemnicze internetowe miejsce.

"Sala samobójców. Hejter" - nowy zwiastun filmu Jana Komasy

Najnowsza propozycja Komasy to cyber-thriller. Tym razem głównym bohaterem jest Tomek - ambitny student z małej miejscowości, który przyjeżdża do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia. Zakochuje się w przyjaciółce z czasów dzieciństwa, która jednak nie odwzajemnia uczucia. Robi więc wszystko, by jej zaimponować, jednak po drodze wychodzi na jaw jego oszustwo i zostaje wydalony ze studiów. Zataja ten fakt, przed rodzicami dziewczyny, którzy wspierają go finansowo. Kiedy się dowiadują, zrywają z nim kontakt. 

Przeczytaj także

Upokorzony chłopak dostaje pracę w agencji reklamowej i postanawia zemścić się na bogatych rodzicach dziewczyny, którzy uniemożliwili mu kontakt z Gabi. Tomek zaczyna inwigilować swoich dotychczasowych opiekunów, przy okazji kopiąc dołki pod wspieranego przez nich kandydata na prezydenta Warszawy. Aby zrealizować swój plan, Tomek zagłębia się w tajemnice wirtualnego świata, prowadzące go do tytułowej Sali samobójców.

Przeczytaj także

Jak prezentuje się nowy zwiastun?

Za scenariusz filmu odpowiada znany z pracy nad "Bożym ciałem" Mateusz Pacewicz. 

Przeczytaj także

"Sala Samobójców. Hejter" - kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr, Jacek Koman, Adam Gradowski i Julia Wieniawa. Produkcja trafi do kin już 6 marca 2020 roku. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Oscary 2020: "Boże ciało" z szansą na prestiżową nagrodę

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.