Zobacz fragment "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

19.07.2019 12:40
Zobacz fragment "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino Fot. kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

W sieci pojawił się pierwszy fragment nowego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Występują w nim Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Kurt Russell.

Już za kilka tygodni do kina na całym świecie trafi 9. film Quentina Tarantino. Akcja "Once Upon a Time in Hollywood" rozgrywa się u schyłku lat 60. i opowiada o hollywoodzkim aktorze i jego przyjacielu kaskaderze. Reżyser zdradził, że to jego najbardziej osobista produkcja, szczególnie że okres, którym dzieją się wydarzenia filmu, jest bardzo ważnym momentem w jego życiorysie. Wywarł ogromny wpływ na twórczość filmowca. ducha tamtych lat możemy poczuć dzięki jednej ze scen filmu. W sieci ukazał się pierwszy fragment "Once Upon a Time in Hollywood".

"Once Upon a Time in Hollywood" - fragment filmu Quentina Tarantino

W najnowszej produkcji słynnego reżysera zobaczymy naprawdę gwiazdorską obsadę. W roli głównej wystąpił Leonardo DiCaprio. Aktor zamieścił na swoim Twitterze półtoraminutową scenę z "Once Upon a Time in Hollywood". Oprócz DiCaprio pojawili się w niej Brad Pitt i Kurt Russell

We fragmencie filmu widzimy rozmowę pomiędzy Rickiem Daltonem i Randym. Na samym początku pojawia się też Cliff Booth. Rick i Randy rozmawiają na planie najnowszego filmu, w którym występuje główny bohater. Nie wszystkim osobom pracującym przy produkcji, podoba się obecność nonszalanckiego kaskadera. Rick broni jednak swojego przyjaciela i upiera się, że to najlepszy dubler w całym Hollywood.

Przeczytaj także

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera?

Czy Rick ma rację? A może Cliff sprowadzi na aktora serię nieszczęść? Przekonamy się już niedługo. Polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbędzie się 16 sierpnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Al Pacino, Margot Robbie, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Michael Madsen, Tim Roth, Damian Lewis, Luke Perry, James Marsden oraz Rafał Zawierucha.

Zobacz też: Luke Perry pojawił się na nowych plakatach z filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.