Zobacz, jak kosmici atakują Twój dom

Robert Skowronski
22.06.2016 17:05
Zobacz, jak kosmici atakują Twój dom Fot. independencedaymystreet.com

Uwaga wszyscy! Zabarykadujcie drzwi i okna. Pod żadnym pozorem nikogo nie wpuszczajcie. Spróbujcie się ukryć i nikomu nie ufajcie. Kosmici najechali Polskę!

Myśleliśmy zawsze, że to nas nie dotknie. Obcy wybierali do tej pory amerykańskie metropolie, czasami tylko lądując nad brytyjskimi wyspami. Europa rzadko ich interesowała, a co dopiero państwa byłego bloku wschodniego. Niestety, ale się stało. Przybysze z kosmosu chcą podbić Polskę, a w zasadzie cały świat i dzieje się to właśnie teraz!

To nie Dzień Niepodległości, tylko istny Dzień Sądu. Aby móc zobaczyć transmisję na żywo z przeprowadzonych ataków wejdźcie w TEN LINK i wpiszcie interesujący Was adres. Tylko nie wyglądajcie przez okno, bo możecie oberwać laserem! Zapewniamy, że i pod Waszym domem jest teraz śmiertelnie niebezpiecznie. Oto co teraz dzieje się pod redakcją Antyradio.pl:

dzien Fot. foto: independencedaymystreet.com

Nie będziemy się już dłużej zabawiać w Orsona Wellesa, który przed laty za sprawą swojego słuchowiska przekonał ludzi, że naprawdę odbywa się właśnie inwazja Marsjan na Ziemię. Wszystko co możecie zobaczyć w umieszczonym wcześniej linku, to element promocji nowego widowiska Rolanda Emmericha.

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie” trafi na ekrany już 24 czerwca 2016 roku. Film mogliśmy już zobaczyć w kilku zwiastunach - tym podstawowym oraz rozszerzonym. Twórcy postanowili jednak o jeszcze jednej mniej oczywistej formie promocji. Przy wykorzystaniu obrazów z Google Street View możemy wpisać jakikolwiek adres, a na ekranie wyświetli nam się żądana okolica przykryta dymem bijącym z ognia, a także przecinające niebo pojazdy kosmitów. Całości możemy się przyjrzeć w 360 stopniach.

Sam film pokaże jak po ostatniej inwazji obcych ludzkość postanowiła wykorzystać resztki pozostawionej przez najeźdźców technologii, aby stworzyć supernowoczesny system obronny. Zostanie on wprawiony w ruch, gdyż po upływie 20 lat nasza planeta zostaje ponownie zaatakowana przez przybyszów, którym trzeba stawić czoła. W filmie zagrali Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher czy Sela Ward.

Krytyka zza oceanu nie jest zachwycona „Dniem Niepodległości: Odrodzeniem”. Miejmy jednak nadzieję, że są po prostu zbyt surowi w swojej ocenie.

Jak Wam się podoba taka akcja promocyjna filmu Rolanda Emmericha?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.