Zobacz, jak wygląda Pinhead w nowej części „Hellraisera”

Sergiusz Kurczuk
27.10.2017 11:33
Zobacz, jak wygląda Pinhead w nowej części „Hellraisera” Fot. kadr z filmu "Hellraiser"

Paul T. Taylor to trzeci aktor, który wcieli się w postać demonicznego Pinheada z serii „Hellraisera”. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji. Jak wygląda? 

Hellraiser: Judgment” to 10. film z serii opowiadającej o Cenobitach - demonach z innego wymiaru, którym przewodzi mroczny Pinhead. Pierwszy film z serii pojawił się na ekranach kin ponad 30 lat temu. Już niebawem zobaczymy losy kolejnych ofiar kapłana ze szpikulcami wystającymi z twarzy. Do tej pory nie podano zbyt wiele informacji na temat filmu „Hellraiser: Judgment”. Wciąż nie znamy daty premiery. Jednak na Twitterze pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Pinheada. 

Do tej pory mogliśmy zobaczyć Paula T. Taylora w tym wcieleniu na fotce zza kulis. Tym razem mamy do czynienia prawdopodobnie z kadrem z filmu i trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Oprócz Taylora w filmie występuje gwiazda „Koszmaru z ulicy Wiązów” Heather Langenkamp. W „Hellraiser: Judgment” zobaczymy również: Damona Carneya, Randy'ego Wayne'a, Alexandrę Harris, Johna Gulagera, Mike'a Jaya Regana, Diane Goldner, Andi Powers, Jeffa Fentera, Helenę Grace Donald oraz Grace Montie. W sieci można znaleźć również opis fabuły.

Detektywi Sean i David Caretrowie są na tropie brutalnego seryjnego mordercy, terroryzującego miasto. Łączą siły z detektyw Christiną Egerton i zagłębiają się w pogmatwany labirynt koszmaru, który nie pochodzi z tego świata. Czy czekający na ofiary zabójcy Sąd, czeka również na Seana?

Odpowiedź na to pytanie dostaniemy wkrótce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.