Zobacz niesamowity fanowski plakat z Obi-Wan Kenobim

Kamil Dachnij
29.06.2017 14:23
Zobacz niesamowity fanowski plakat z Obi-Wan Kenobim Fot. kadr z filmu

Pomysłów na spin-offy z uniwersum „Gwiezdnych wojen” jest cała masa, ale szczególne zainteresowanie budzi ten z Obi-Wan Kenobim. Pewien artysta postanowił go zilustrować. 

Słowa spin-off i „Gwiezdne wojny” nie kojarzą się ostatnio najlepiej. Wszystko z powodu filmu o młodym Hanie Solo, z którego Disney zwolnił reżyserów Phila Lorda i Christophera Millera. Pojawiła się też ostatnio informacja, że odtwórca głównej roli, Alden Ehrenreich, jest tak zły, że potrzebował nauczyciela aktorstwa. To nie napawa optymizmem przed mającym swoją premierę 25 maja 2018 roku projektem Lucasfilm i Disneya. Wytwórnie mają jednak w planach szereg innych opcji, z których jedną jest film o Obi-Wan Kenobim. Póki co nie wiemy nic na temat ewentualnego spin-offu z rycerzem Jedi, ale plakat, jaki stworzył jeden z użytkowników reddita o pseudonimie SirJediPanda mógłby wskazać producentom drogę, jaką mogliby obrać:

Na plakacie możemy zauważyć nazwisko George’a Millera, który jest znany wszystkim fanom kina akcji za sprawą swoich filmów o Mad Maxie, a w szczególności „Mad Maxa: Na drodze gniewu” z 2015 roku, który słusznie uważany jest za arcydzieło. Mało który fan „Gwiezdnych wojen” narzekałby na takie rozwiązanie. Artysta do roli Kenobiego wybrał jego byłego odtwórcę z prequelów kosmicznej sagi, Ewana McGregora. Jak wiadomo od dawna, aktor bardzo chciałby powrócić do swojej roli. Możemy jeszcze dostrzec nazwiska Joela Edgertona i Liama Neesona, który zapewne mógłby zagrać ducha Qui-Gona. Z kolei Tim Roth zapewne wypadłby znakomicie jako złoczyńca filmu. O lepszy drogowskaz ciężko.

Kathleen Kennedy, która dowodzi Lucasfilmem, powiedziała ostatnio, że następny spin-off „Gwiezdnych wojen” zawita do kin w 2020 roku i jeszcze w 2017 roku dowiemy się, któremu bohaterowi przypadnie. Dużym prawdopodobieństwem jest, że ta informacja zostanie podana podczas trwania Comic Conu w San Diego, który odbędzie się w dniach 20-23 lipca 2017 roku. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.