Zobacz nowe intro do filmów DC

Kamil Dachnij
03.07.2017 12:36
Zobacz nowe intro do filmów DC Fot. kadr z filmu

DC Comics zaprezentowało w „Wonder Woman” swoją nową czołówkę. Teraz dostaliśmy możliwość zobaczenia jej oficjalnie w sieci. 

Jedną z pierwszych rzeczy, na jaką mogliśmy zwrócić uwagę przy seansie „Wonder Woman” było nowe intro DC Comics. W 15 sekundowej animacji pojawili się wszyscy członkowie Ligi Sprawiedliwości: Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg, Flash oraz Green Lantern. Na końcu zaś widzieliśmy pełną galerię znanych postaci ze świata DC (w tym złoczyńców jak Joker). Co ciekawe, intro przypomina wprowadzenie, które pojawia się w animowanym serialu „Justice League Unlimited”:

Powyższe intro zobaczymy ponownie w „Lidze Sprawiedliwości” Zacka Snydera i Jossa Whedona, która pojawi się w polskich kinach 17 listopada 2017 roku. Pisaliśmy niedawno o wycieku fabuły 2. zwiastuna tego filmu. Po ogromnym sukcesie komercyjnym i artystycznym „Wonder Woman” oczekiwania wobec następnej w kolejności produkcji DC i Warner Bros. wskoczyły na wcześniej niewidziany poziom. Film Patty Jenkins zarobił na całym świecie ponad 700 milionów dolarów, ale przede wszystkim zebrał świetną prasę, co pozwala odetchnąć producentom po batach, jakie otrzymali za „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” oraz „Legion samobójców”. Dość powiedzieć, że sukces filmu o amazońskiej wojowniczce mocno podnosi szanse na sukces „Ligi Sprawiedliwości”. Trudno przewidzieć, czy będą to wyniki na poziomie „Avengersów”, ale dokrętki Jossa Whedona mogą pomóc. 

Przypomnijmy, że w „Lidze sprawiedliwości” zobaczymy Bena Afflecka w roli Batmana, Gal Gadot jako Wonder Woman, Raya Fishera jako Cyborga, Ezrę Millera jako Flasha oraz Jasona Momoę jako Aquamana. Jak doskonale wiadomo z zakończenia „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku, Superman poświęcił swoje życie, aby uratować ziemię przed przerażającym Doomsdayem. Jednak bohater, w którego wciela się Henry Cavill, powróci w filmie, ale dopiero podczas seansu przekonamy się, jaki tym razem miał wkład w fabułę. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.