Zobacz nowy zwiastun filmu "Avatar: Istota wody". Zapowiada się spektakularne widowisko [WIDEO]

02.11.2022 14:38
Avatar Fot. materiały prasowe Disney

Już niebawem do kin trafi najnowszy film Jamesa Camerona. Jak prezentuje się najnowszy zwiastun produkcji "Avatar: Istota wody"?

W sieci pojawił się nowy zwiastun oraz plakat nadchodzącego filmu "Avatar: Istota wody", kontynuacji najbardziej kasowej produkcji wszech czasów w reżyserii Jamesa Camerona.

Polecamy

"Avatar: Istota wody": Nowy zwiastun i plakat filmu Jamesa Camerona

Film "Avatar: Istota wody" przeniesie widzów w zupełnie inny wymiar kinematografii. James Cameron odkryje wspaniały świat Pandory. Akcja produkcji rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy zwiastun filmu "Avatar: Istota wody":

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang i Kate Winslet.

Polecamy

Scenariusz napisali: James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver na podstawie historii autorstwa Jamesa Camerona, Ricka Jaffy, Amandy Silver oraz Josha Friedmana i Shane'a Salerno. Role producentów wykonawczych objęli David Valdes i Richard Baneham.

 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

"Avatar: Istota wody": Kiedy premiera w kinach?

Film Jamesa Camerona niebawem zadebiutuje w kinach. Premiera "Avatar: Istota wody" już 16 grudnia 2022 r.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.