Zobacz polski zwiastun „Krzysiu, gdzie jesteś?”, aktorskiego filmu o Kubusiu Puchatku

Maciej Koprowicz
28.05.2018 13:43
Zobacz polski zwiastun „Krzysiu, gdzie jesteś?”, aktorskiego filmu o Kubusiu Puchatku Fot. kadr z wideo

Czas powrócić do Stuwiekowego Lasu! Sprawdźcie, jak po latach wyglądają Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek i Kłapouchy w drugim zwiastunie filmu, którego głównym bohaterem jest dorosły Krzyś.

„Kubuś Puchatek”, zarówno w wersji książkowej, jak i filmowej to ulubiona bajka dzieciństwa wielu z nas. Postaci stworzone 92 lata temu przez angielskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a do dziś kochane są przez małych i przez dużych.

Serca zarówno dorosłych, jak i dzieci ma szansę podbić nowa produkcja Disneya. Film „Krzysiu, gdzie jesteś” („Christopher Robin”) opowie o losach postaci znanych z powieści Milne’a, z tym, że kilkadziesiąt lat później.

Akcja filmu osadzona jest w Anglii, prawdopodobnie krótko po II wojnie światowej. Bohaterem filmu jest właściciel pluszaków ze Stuwiekowego Lasu (w innych tłumaczeniach – Stumilowego Lasu), czyli Krzyś, a właściwie Krzysztof Robin. Jest pracownikiem dużej firmy, ma rodzinę, ale jego życiu brakuje fantazji i magii. Pewnego dnia przypadkowo trafia z powrotem do Lasu, w którym spotyka dawnych przyjaciół – Puchatka, Prosiaczka, Tygrysa i Kłapouchego. Gdy zwierzątka dowiadują się, że Krzysztof ma kłopoty, postanawiają wyruszyć na wyprawę do Londynu i go uratować. Pomoże im w tym córeczka Krzysztofa, Madeline.

Zobaczcie Kubusia Puchatka i jego przyjaciół w nowym, polskim zwiastunie „Krzysiu, gdzie jesteś?”:

Tytułową rolę w filmie gra Ewan McGregor. Na ekranie zobaczymy również Hayley Atwell w roli Evelyn, żony Krzysztofa i Bronte Carmichael jako Madeline. Reżyserem filmu jest Marc Forster („Marzyciel”), a za scenariusz odpowiada Alex Ross Perry.

„Krzysiu, gdzie jesteś?” – kiedy premiera?

Film będzie miał światową premierę 3 sierpnia 2018. 17 sierpnia 2018 wejdzie na ekrany w Polsce.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.