Zobacz reakcję Chewiego na Porga w nowej zajawce filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”

Sergiusz Kurczuk
24.11.2017 10:21
Zobacz reakcję Chewiego na Porga w nowej zajawce filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

W sieci pojawił się nowy teaser VIII epizodu „Star Wars”. Widzimy w nim kilka nowych fragmentów nadchodzącego filmu, między innymi scenę, w której głównymi bohaterami są Chewbacca i przedstawiciel stworzeń znanych jako Porgi. 

Do premiery kolejnej cześć kosmicznej sagi zostało już niewiele czasu. Lucasfilm robi wszystko, by zwiększyć i tak bardzo wysoki popyt na serię „Star Wars”. Twórcy chcą jednocześnie zachować szczegóły fabularne w tajemnicy, jednak nie przeszkadza im to raczyć widzów kolejnymi zajawkami. Z tego powodu pojawił się nowy teaser, w którym widzimy niepublikowane wcześniej fragmenty filmu. Nie spodziewajcie się fajerwerków. Wideo trwa tylko 15 sekund i zawiera również wcześniej widziane sceny. Jednak pewien moment szczególnie przypadł fanom „Gwiezdnych Wojen” do gustu.

Mowa o końcowym fragmencie, w którym pojawia się Chewbacca i Porg. Oczywiście w poprzednich zapowiedziach już widzieliśmy ten moment, ale tym razem pojawia się jego dłuższa wersja. Porg z przerażeniem patrzy na coś, co zbliża się w kierunku Sokoła Millenium. Zdenerwowany Wookie zirytowany zachowaniem pociesznego zwierzątka, strąca je z deski rozdzielczej maszyny, żeby sięgnąć do komputera. Fragment nadal nie zdradza, czemu Porg jest wystraszony, ani kto siedzi na fotelu pilota. 

Porg należy do jednego z wielu z nowych stworzeń, które pojawią się w nadchodzącym filmie. Oprócz uroczego zwierzaka zobaczymy między innymi przypominające konie fathiery oraz kryształowe lisy z planety Crait znane jako Vuplteksy. Lucasfilm stworzył Porgi nie bez powodu. Pluszowa wersja stworka z pewnością stanie na półce niejednego młodego fana „Gwiezdnych Wojen”. Premiera filmu już 14 grudnia 2017 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.