Zobacz reakcje dzieci na najgorszy film w historii kina

Sergiusz Kurczuk
02.08.2017 15:54
Zobacz reakcje dzieci na najgorszy film w historii kina Fot. kadr z filmu

„The Room” to jeden z tych filmów, które są tak złe, że aż dobre. Jak dzieci zareagowały na sceny z produkcji Tommy'ego Wiseau?

Kiedy Tommy Wiseau tworzył swoje opus magnum, na pewno marzył o sławie i docenieniu ze strony widzów. Jednak to, co się stało po premierze „The Room”, przerosło jego najśmielsze oczekiwania. W 2003 roku powstał film, którego wyżej wspomniany jegomość był producentem, reżyserem i scenarzystą. A, no i zagrał jeszcze główną rolę. I to jak! Produkcja szybko dorobiła się kilku zaszczytnych tytułów - najgorszy film w historii kina i „Obywatel Kane” złych filmów to najbardziej eufemistyczne z nich. „The Room” puszczono w kilku kalifornijskich filmach i na tym się skończyło. 

Jednak nagle okazało się, że dzieło Wiseau było tak beznadziejne pod każdym względem, że przekroczyło granicę dna i przebiło się na drugą stronę. Znacie to uczucie, kiedy coś jest tak złe, że aż dobre? „The Room” to koronny przykład tego zjawiska. Film stał się kultowy, a James Franco wyreżyserował (i zagrał główną rolę!) w filmie poświęconym Wiseau i jego wiekopomnym (po)tworze. Twórcy popularnego kanału na Youtube, którzy słyną z serii filmów „Dzieciaki reagują na...” postanowili pokazać fragmenty „The Room” pociesznym szkrabom. Rozpiętość wiekowa wynosiła od kilku do kilkunastu lat. Okazuje się, że niektóre dzieci dobrze znają ten film. Większość była zażenowana aktorstwem i poziomem reżyserii, ale znaleźli się młodociani koneserzy kina, którzy zauważyli, że „The Room” to tak zła produkcja, że aż dobra. Zresztą zobaczcie sami:

Jak widać film Tommy'ego Wiseau jest popularny nawet wśród dzieci. Doceniam obycie jednego z dzieciaków, który oglądając fragmenty „The Room”, cytował kwestie, które padały z ekranu. Jedna z dziewczynek popadła nawet w konsternację i zaczęła się zastanawiać, czy film nie jest przypadkiem specjalnie tak kiepsko zrobiony. Nie wszyscy jednak docenili „ukryte piękno” produkcji Wiseau. Ciekawe jak dzieciaki zareagowałyby na polskie perełki, takie jak „Kac Wawa” czy „Smoleńsk”?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.