Zobacz teaser „Deadpoola 2” odtworzony za pomocą klocków Lego

Sergiusz Kurczuk
29.11.2017 14:00
Zobacz teaser „Deadpoola 2” odtworzony za pomocą klocków Lego Fot. Huxley Berg Studios/YouTube

Wygadany najemnik doczekał się przeróbki teasera „Wet on Wet” w wersji Lego. Jak zapowiedź „Deadpoola 2” prezentuje się w zabawkowej wersji?

W teaserze „Wet on Wet” grany przez Ryana Reynoldsa Deadpool parodiuje słynną osobowość telewizyjną, czyli Boba Rossa - prowadzącego programu „The Joy of Painting”. Zapowiedź drugiej części absurdalnej historii o najśmieszniejszym najemniku świata zyskała wielką popularność. W dobie Internetu popularność bardzo często zwiastuje pojawienie się w najbliższym czasie wielu przeróbek. W przypadku „Wet on Wet” również tak się stało.

Twórcy kanału na YouTube Huxley Berg Studios specjalizują się głównie w odtwarzaniu zwiastunów znanych filmów za pomocą klocków Lego. Po pojawieniu się zapowiedzi „Deadpoola 2” jego zabawkowa wersja była tylko kwestią czasu. Jak prezentuje się efekt pracy? Sprawdźcie sami:

Youtuberzy odtworzyli teaser w całości. Oprócz parodii Boba Rossa pojawiły się również fragmenty nadchodzącego filmu w całości wykonane z klocków. Niektóre elementy zostały wykonane specjalnie na potrzeby przeróbki. Pod przygotowany z Lego obraz podłożono ścieżkę audio z oryginalnej zapowiedzi. Całość prezentuje się bardzo profesjonalnie i widać, że w animację poklatkową włożono dużo czasu i pracy.

W sequelu „Deadpoola” oprócz Reynoldsa pojawią się Josh Brolin w roli Cable'a oraz Zazie Beetz jako Domino. Chociaż w teaserze pokazano tylko kilka sekund z rzeczywistego filmu, w zapowiedzi zawarto wiele Easter eggów oraz wskazówek na temat fabuły. „Deadpool 2” trafi do kin już w czerwcu 2018 roku. Czy pobije w box office debiutujący tydzień wcześniej spin-off o młodym Hanie Solo?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.