Zobacz zwiastun domowej roboty do „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
21.03.2018 17:06
Avengers: Infinity War Trailer 2 Spoof|undefined Fot. MrHomemadefilms1/YouTube

Czy można stworzyć blockbuster nie mając żadnych funduszy? Ten zwiastun udowadnia, że... nie.

Zwiastuny kolejnych mega produkcji mają to do siebie, że jest w nich wiele scen, które mają spowodować utratę tchu u odbiorców. Super efekty specjalne, wybuchy, skoki, zaskakujące momenty, które zazwyczaj są pozostawione bez kulminacji oraz niebywałe sceny walk. Ostatnimi czasy doszło nawet do tak absurdalnych sytuacji, że ogłasza się, kiedy odbędzie się premiera zwiastuna. Wszytko oczywiście po to, by przyciągnąć potencjalnego widza na premierę zapowiadanego filmu. Pierwszy zwiastun „Avengers: Infinity War” pobił rekord oglądalności na serwisie YouTube. Nic dziwnego, że widzowie czekali na kolejny trailer. Jeden z fanów postanowił odtworzyć zapowiedź 3. części „Avengers” w domowych warunkach.

Zwiastun „Avengers: Infinity War” z tektury

YouTuber znany jako MrHomemadefilms1, wpadł na prosty, lecz genialny pomysł. Na swoim kanale postanowił odtwarzać zwiastuny popularnych filmów, nie wydając na nie ani grosza. Zamiast komputerowo generowanych efektów, można przecież posłużyć się darmowymi programami do montażu. Pieczołowicie stworzone kostiumy, rekwizyty i charakteryzacja? Po co to komu?! Wystarczy wziąć kredki i kawałek kartki A4, by powołać do życia świat znany jedynie z kinowego ekranu. MrHomemadefilms1 nie musi również wydawać pieniędzy na aktorów, bo osobiście wciela się w każdą rolę. Jak wyszedł mu zwiastun do „Avengers: Infinity War”? 

Trzeba przyznać, że chłopak ma talent. Ta wersja trailera filmu braci Russo przebija nawet najdziwniejszy zwiastun „Avengers: Infinity War”, o którym pisaliśmy pod koniec lutego 2018 roku. Zapowiedź domowej roboty jest autentycznie śmieszna w swojej (zaplanowanej) nieporadności i stanowi idealną przeciwwagę dla pełnego patosu oficjalnego zwiastuna. To nie jedyny film, który MrHomemadefilms1 dotyczy produkcji Marvel Studios. Zaprezentował też pierwszy zwiastun „Infinity War”. 

Polecamy cały kanał MrHomemadefilms1. Może umilić czas w oczekiwaniu na premierę potyczki Avengers z Thanosem. Najnowszy film Marvel Studios wejdzie na ekrany kin już 25 kwietnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.