Zobacz zwiastun filmu "After" na podstawie bestsellerowej powieści Anny Todd

Sergiusz Kurczuk
05.03.2019 15:22
kadr z filmu After|undefined Fot. kadr z filmu After

W sieci pojawił się zwiastun filmu "After". Jest adaptacją słynnej serii "After" autorstwa Anny Todd. Czy film będzie równie popularny co romans dla nastolatków?

Hollywood doskonale wie, że jeśli jakaś książka jest bestsellerem, to należy powołać do życia jej kinową adaptację. Tą droga poszli twórcy "Władcy Pierścieni", "Harry'ego Pottera" czy sagi "Zmierzch". Już niedługo do kin trafi filmowa wersja słynnej powieści dla nastolatków autorstwa Anny Todd. Mowa o serii "After". W sieci pojawił się polski zwiastun filmu pod tym samym tytułem. 

"After" - zwiastun filmu na podstawie serii książek Anny Todd

Film opowiada o grzecznej i pilnej uczennicy Tessie Young, która wyjeżdża na college, mając nadzieje na spełnienie swoich wielkich marzeń. Jej celem jest podążać ścieżką, którą dokładnie sobie zaplanowała. Jednak uporządkowane życie bohaterki boleśnie zderza się z rzeczywistością, kiedy na jednej z imprez poznaje tajemniczego Hardina Scotta.

Przeczytaj także

Chociaż chłopak jest typowym uroczym łobuzem, a co za tym idzie zupełnym przeciwieństwem Tessy, dziewczyna postanawia poznać jego sekrety. Spotkanie nad jeziorem sprawia, że protagonistka zmienia swoje dotychczasowe pojmowanie rzeczywistości i pragnienia życiowe. Niestety pełny uczuć, namiętności związek Tessy i Hardina komplikuje mroczna przeszłość chłopaka. 

Anna Todd w 2013 roku stworzyła serię "After", składającą się z czterech części ("Płomień pod moją skórą", "Już nie wiem, kim bez ciebie jestem", "Ocal mnie," oraz, "Bez siebie nie przetrwamy"). Dopełnieniem historii Tessy i Hardina była powieść "Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę" z 2015 roku. Todd zaczęła pisać serię zainspirowana piosenkami zespołu One Direction. Pierwszy tom opublikowała za pomocą internetowej platformy Wattpad i zdobyła taką popularność, że wkrótce zaczęli interesować się nią tradycyjni wydawcy. Od tamtej pory jej książki są bestsellerami. Seria "After" została przetłumaczona na 40 języków i przez wielu jest porównywana do sagi "Zmierzch" oraz "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Czy film na jej podstawie będzie takim samym sukcesem?

"After" - kiedy premiera filmu?

Jak potoczy się historia miłosna Tessy i Hardina? Jakie sekrety skrywa chłopak? Czy "After" pokona wyniki kasowe adaptacji sagi "Zmierzch" i "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? O tym przekonamy się już niedługo. Film trafi do polskich kin 12 kwietnia 2019 roku. 

>>Zoacz też: Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.