Zobaczcie fragment nowego aktorskiego "Pinokia" od Disney+. Wygląda znośnie? [WIDEO]

06.09.2022 11:21
Zobaczcie fragment nowego aktorskiego "Pinokia" od Disney+. Wygląda znośnie? [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney+

"Pinokio" to z naszej perspektywy bajka stara jak świat, więc Disney w swojej ogromnej mądrości postanowił przerobić ją na film aktorski z Tomem Hanksem i Josephem Gordonem-Levittem w rolach głównych. 

Pinokio - zobaczcie pierwszy fragment filmu aktorskiego od Disney+

Od kilku lat Disney powołuje do życia nowe wersje swoich słynnych filmów animowanych. Wystarczy wymienić chociażby "Piękną i Bestię", "Króla Lwa" czy "Aladyna" - każda z tych produkcji zarobiła chore pieniądze w kasach biletowych na całym świecie, więc Imperium Myszki Miki ma w produkcji już kilka kolejnych tytułów. Wśród nich są "Mała Syrenka", "Lilo i Stich", czy "Dzwonnik z Notre Dame".

Polecamy

Jednak nie każda produkcja zasługuje zdaniem Disneya na premierę kinową - już niedługo na Disney+ odbędzie się premiera "Pinokio", czyli kolejna klasyczna animacja Disneya, która doczekała się aktorskiej wersji. Film z Josephem Gordonem-Levittem, Benjaminem Evanem Ainsworthem i Tomem Hanksem w rolach głównych pojawi się w serwisie już za moment i z tej okazji w sieci pojawił się fragment produkcji.

W nim zdecydowano pokazać moment, z którego słynie Pinokio. Mowa oczywiście o jego nosie, który rośnie wraz z każdym wypowiedzianym kłamstwem. W scenie widzimy, że drewniany chłopiec (Ainsworth) jest zamknięty w klatce, a z opałów stara się go wyciągnąć Hipolit Świerszcz (Gordon-Levitt). W wyjściu z opresji pomocny okaże się długi nos Pinokia.

Całość jest sympatyczną, aczkolwiek niezbyt ładną wizualnie sceną z filmu, który... chyba nikomu nie jest potrzebny? Zresztą pierwszy komentarz pod wideo brzmi:

To, że możesz coś zrobić, nie oznacza, że powinieneś to zrobić.

Mądry człowiek

Poniżej fragment "Pinokia":

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Robert Zemeckis. W produkcji wystąpili Benjamin Evan Ainsworth jako Pinokio, Joseph Gordon-Levitt jako Hipolit Świerszcz, Keegan-Michael Key w roli Lisa, Luke Evans oraz Lorraine Bracco, która wcieliła się w Mewę - zupełnie nową postać. Jako Gepetta zobaczymy Toma Hanksa. Nowy "Pinokio" trafi na platformę Disney+ już 8 września 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.