Zobaczcie fragment nowego aktorskiego "Pinokia" od Disney+. Wygląda znośnie? [WIDEO]

06.09.2022 11:21
Zobaczcie fragment nowego aktorskiego "Pinokia" od Disney+. Wygląda znośnie? [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney+

"Pinokio" to z naszej perspektywy bajka stara jak świat, więc Disney w swojej ogromnej mądrości postanowił przerobić ją na film aktorski z Tomem Hanksem i Josephem Gordonem-Levittem w rolach głównych. 

Pinokio - zobaczcie pierwszy fragment filmu aktorskiego od Disney+

Od kilku lat Disney powołuje do życia nowe wersje swoich słynnych filmów animowanych. Wystarczy wymienić chociażby "Piękną i Bestię", "Króla Lwa" czy "Aladyna" - każda z tych produkcji zarobiła chore pieniądze w kasach biletowych na całym świecie, więc Imperium Myszki Miki ma w produkcji już kilka kolejnych tytułów. Wśród nich są "Mała Syrenka", "Lilo i Stich", czy "Dzwonnik z Notre Dame".

Polecamy

Jednak nie każda produkcja zasługuje zdaniem Disneya na premierę kinową - już niedługo na Disney+ odbędzie się premiera "Pinokio", czyli kolejna klasyczna animacja Disneya, która doczekała się aktorskiej wersji. Film z Josephem Gordonem-Levittem, Benjaminem Evanem Ainsworthem i Tomem Hanksem w rolach głównych pojawi się w serwisie już za moment i z tej okazji w sieci pojawił się fragment produkcji.

W nim zdecydowano pokazać moment, z którego słynie Pinokio. Mowa oczywiście o jego nosie, który rośnie wraz z każdym wypowiedzianym kłamstwem. W scenie widzimy, że drewniany chłopiec (Ainsworth) jest zamknięty w klatce, a z opałów stara się go wyciągnąć Hipolit Świerszcz (Gordon-Levitt). W wyjściu z opresji pomocny okaże się długi nos Pinokia.

Całość jest sympatyczną, aczkolwiek niezbyt ładną wizualnie sceną z filmu, który... chyba nikomu nie jest potrzebny? Zresztą pierwszy komentarz pod wideo brzmi:

To, że możesz coś zrobić, nie oznacza, że powinieneś to zrobić.

Mądry człowiek

Poniżej fragment "Pinokia":

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Robert Zemeckis. W produkcji wystąpili Benjamin Evan Ainsworth jako Pinokio, Joseph Gordon-Levitt jako Hipolit Świerszcz, Keegan-Michael Key w roli Lisa, Luke Evans oraz Lorraine Bracco, która wcieliła się w Mewę - zupełnie nową postać. Jako Gepetta zobaczymy Toma Hanksa. Nowy "Pinokio" trafi na platformę Disney+ już 8 września 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.