Zobaczcie, jak Joaquin Phoenix wyklina załogę filmową w zakulisowym wideo z "Jokera"

02.10.2019 10:27
Joker|undefined Fot. Joaquin Phoenix on Playing Joker + Exclusive Outtake/youtube.com

Bycie aktorem potrafi być bardzo stresujące, zwłaszcza, gdy pracuje się przy wielkich blockbusterach. Na planie znajdują się wówczas setki ludzi, a każda osoba obserwuje wszystko, co robisz. Nerwy mogą wówczas puścić i wtedy kończy się sytuacją, którą podzielili się twórcy "Jokera".

Joaquin Phoenix wystąpił 1 października w programie Jimmy'ego Kimmela, gdzie porozmawiał o nadchodzącym filmie "Joker". Sam wywiad nie był zbyt intrygujący, ale Phoenix był niewątpliwie zaskoczony, kiedy na ekranach pojawiło się zakulisowe nagranie z planu. Aktor w kilku niemiłych słowach zaczął narzekać na operatora o imieniu Larry, który zaczął przezywać Phoenixa "Cher".

Joaquin Phoenix wyklina operatora w zakulisowym wideo z Jokera

Phoenix nie był zbyt zadowolony z całej zaistniałej sytuacji i w trakcie kręcenia sceny (w niemalże pełnym make-upie), podzielił się swoim zdenerwowaniem z rzekomym Larry'm:

Ciągłe szepty, po prostu zamknij k*rwa pysk, stary. Staram się znaleźć coś prawdziwego. K*rwa, stary. Przepraszam, k*rwa. To nie jest w sumie nic poważnego. Ale trochę jest poważnego. Wiem, że to ty zacząłeś tą cała je*aną sprawę z Cher, Larry. Naśmiewacie się k*rwa ze mnie. Jakbym był je*aną divą. To nawet nie jest negatywne! Cher, naprawdę? Piosenkarka, aktorka, tancerka, ikona mocy - jakim cudem to ma być negatywne? Ja pier*olę. Nie mogę tak dalej, stary.

Przeczytaj także

Phoenix niewątpliwie wyglądał na zawstydzonego całym zajściem i przyznał Kimmelowi, że cała sytuacja miała być prywatna, a także dodał trochę kontekstu do wspomnianego incydentu:

Czasami proces tworzenia filmu jest bardzo intensywny. Dużo ludzi na małej przestrzeni, każdy szuka czegoś, co sprawi, że film będzie jak najlepszy. Możesz więc być lekko zestresowany, a powyższe wideo miało być prywatne. Ale to nie jest wina Larry'ego, to moja wina. 

Całą rozmowę Phoenixa z Jimmy'm Kimmelem zobaczycie poniżej:

"Joker" zadebiutuje w kinach 4 października 2019 roku. W filmie oprócz Phoenixa zobaczymy również Roberta De Niro, Zazie Beetz, Briana Tyree-Henry'ego i Frances Conroy. 

Zobacz także: Soundtrack z filmu "Joker" już na Spotify. Jakie piosenki są na playliście?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.