Zobaczcie, jak Tom Cruise wyskakuje z samolotu w zakulisowym wideo z "Mission: Impossible"

11.09.2019 13:06
Mission: Impossible - Fallout|undefined Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

W sieci pojawiły się zakulisowe materiały przedstawiające prace nad najnowszą odsłoną serii "Mission: Impossible" o podtytule "Fallout". Wśród nich pojawiły się nagrania ze skoku HALO, który rzeczywiście wykonał Tom Cruise.

Tom Cruise przyzwyczaił swoich fanów do tego, że stara się nie korzystać z pomocy kaskaderów w trakcie kręcenia scen akcji. Mało tego - aktor bardzo chętnie podejmuje się coraz to bardziej szalonych akrobacji. W samej serii "Mission: Impossible" zwisał już z klifów, próbował wejść do startującego samolotu, wspinał się po Burdż Chalifie, a w "Fallout" wspinał się na linie do środka lecącego helikoptera.

Mission: Impossible - Tom Cruise wyskoczył z samolotu

Tytuł najbardziej spektakularnej sceny z najnowszej części "Mission: Impossible" definitywnie należy jednak do skoku HALO, który wykonują postaci Toma Cruise'a i Henry'ego Cavilla. O ile aktor, który będzie grał Geralta w "Wiedźminie" skorzystał z usług profesjonalisty, to Cruise postanowił samemu wyskoczyć z wysokości około 7 kilometrów. W sieci pojawiło się zakulisowe nagranie prezentujące skok HALO "od kuchni". Zobaczcie, w jaki sposób filmowcy stworzyli te spektakularne ujęcie:

Przeczytaj także

Film "Mission: Impossible - Fallout" jest już 6. częścią z tej popularnej serii z Tomem Cruisem w roli głównej. Niedawno twórcy potwierdzili, że powstaną jeszcze co najmniej 2 produkcje należące do tej franczyzy. Ustalono już nawet daty premier nadchodzących obrazów - pierwszy z nich zadebiutuje w lipcu 2021 roku, drugi pojawi się w sierpniu 2022 roku. 

Toma Cruise'a będziemy mogli zobaczyć też w "Top Gun: Maverick", który zadebiutuje w kinach w czerwcu 2020 roku. Produkcja opowie o bohaterach znanych z 1. odsłony, którzy tym razem przejmą rolę nauczycieli dla kolejnej generacji pilotów.

Zobacz także: Tom Cruise kandyduje na prezydenta USA w wyborach 2020? [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.