Daisy Ridley zagra Batgirl? Zobaczcie, jak gwiazda "Star Wars" wyglądałaby jako bohaterka DC

04.07.2019 13:40
Daisy Ridley|undefined Fot. Lucasfilm/Disney/Ferrari Press/East News

Gwiazda nowej trylogii "Gwiezdnych wojen" Daisy Ridley odłoży miecz świetlny na rzecz batarangów i peleryny? Wiemy, że brytyjska aktorka na pewno nie wystąpi w żadnym spin-offie sagi. A teraz możemy zobaczyć, jak mogłaby się prezentować w roli Barbary Gordon.

O filmie z Batgirl w roli głównej słyszeliśmy już w 2017 roku, gdy DC zatrudniło do pracy Jossa Whedona (reżyser i scenarzysta m.in. "Avengers"). Artysta miał przygotować nowy film dla Warner Bros. i Detective Comics, ale słuch o produkcji zaginął i na razie projekt pozostaje w zawieszeniu. Fani nie przestali jednak o nim myśleć i obecnie zastanawiają się, kto w ogóle mógłby pojawić się w produkcji DC.

Daisy Ridley jako Batgirl? Zobaczcie fanowską przeróbkę

Wiemy, że aktorka wcielająca się w Barbarę Gordon musiałaby być dość młoda - w końcu Batgirl jest znacznie młodsza od Bruce'a Wayne'a, z którym współpracuje. Artysta działający pod pseudonimem Mizuri przygotował swoją własną wersję postaci. Kogo wybrał do roli pomocnicy Batmana? Daisy Ridley, czyli Rey z sagi "Star Wars". Zobaczcie, jak młoda brytyjska aktorka wyglądałaby jako Batgirl:

Przeczytaj także

Nie jest to jedyny fanowski pomysł, który podrzucił Mizuri - kilka dni po opublikowaniu pracy przedstawiającej Ridley w roli Batgirl, artysta udostępnił dzieło pokazujące Elle Fanning jako Supergirl. Oto efekt jego prac:

Na razie nie mamy oficjalnych informacji dotyczących "Batgirl". Wiemy natomiast, że "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w kinach już w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.