Zobaczcie nowy, nigdy dotąd nie publikowany, materiał z "Pogromców duchów" [WIDEO]

12.08.2020 11:16
Foto: COLUMBIA PICTURES / AlbumEAST NEWS|undefined Fot. COLUMBIA PICTURES / AlbumEAST NEWS

Tęsknicie za ekipą Pogromców duchów? Zobaczcie nowe zakulisowe wideo z ich udziałem.

"Pogromcy duchów" (ang. "Ghostbusters") to prawdziwy komediowy fenomen. Mimo, że przygody tytułowej drużyny zadebiutowały w 1984 roku, film Ivana Reitmana wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i jest nieodzownym elementem każdego święta Halloween (a już zwłaszcza ikoniczny motyw muzyczny). W sieci ukazał się właśnie niepublikowany dotąd materiał zza kulis filmu.

"Ghostbusters" - nowy materiał z filmu

Na najnowszym wideo widzimy sekwencję ostatecznego starcia głównych bohaterów z Zuulem. Tym razem jednak bez nałożonych efektów specjalnych. Przyznajemy, że wygląda to dość... osobliwie. 

Film już wkrótce doczeka się kolejnej odsłony. "Ghostbusters: Afterlife" to opowieść o młodzikach, którzy natrafiają na nadprzyrodzone siły i zmuszeni są wezwać na pomoc słynną ekipę. W rolach głównych wystąpili Mckenna Grace ("Annabelle wraca do domu", "Nawiedzony dom na wzgórzu"), Finn Wolfhard ("Stranger Things") oraz Carrie Coon ("Fargo").Powrócą również znajome twarze: Sigourney Weaver, Bill Murray, Annie Potts, Dan Aykroyd i Ernie Hudson.

Premiera filmu zaplanowana została na 5 marca 2021 roku (po przesunięciu z powodu pandemii koronawirusa).

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.