Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu „Lego: Przygoda 2”

Kamil Kacperski
05.06.2018 17:06
Lego Przygoda 2|undefined Fot. kadr z wideo

Warner Bros opublikowało premierowy zwiastun nadchodzącego filmu o klockowych bohaterach. Jakie przygody tym razem czekają na Emmeta, Lucy i Batmana?

Po 4 latach od premiery pierwszej części „Lego: Przygody” fani otrzymali zwiastun sequela produkcji, w której powróci Emmet, Lucy, Batman i Kicia Różek. Cywilizacja upadła. W ciągu 5 lat od czasów pamiętnego Taco Wtorku, podczas którego wybraniec świata Lego powstrzymał Lorda Biznesa przed zniszczeniem wolnej woli, społeczeństwo się stoczyło.

Emmet i Lucy mieszkają w ciężkich pustynnych warunkach, które na pierwszy rzut oka bardzo przypominają to, co widzieliśmy np. w „Mad Maksie”. Ich w miarę sielankowe życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy w okolicy pojawiają się statki kosmiczne LEGO DUPLO, które w końcu porywają dziewczynę. Emmet wyrusza w podróż, której celem jest odbicie jej z rąk najeźdźców. Zobaczcie z resztą sami:

Pierwszy zwiastun Lego: Przygoda 2

Za scenariusz są odpowiedzialni twórcy pierwszej części, czyli Phil Lord i Christopher Miller, reżyserią zajmą się natomiast Chris McKay (który przygotował „Lego Batmana”, a obecnie jest zajęty „Nightwingiem”) oraz Rob Schrab („Straszny Dom”). Do obsady powrócą na pewno Chris Pratt (Emmet), Elizabeth Banks (Lucy), Alison Brie (Kicia Różek), czy Will Arnett (Batman), który wcielił się w Mrocznego Rycerza również w spin-offie „Lego: Przygody”, czyli filmie „Lego Batman”.

Amerykańska premiera „Lego: Przygody 2” została zapowiedziana dopiero na rok 2019, a konkretnie na dzień 8. lutego. Niestety na razie nie wiemy, czy jest to również oficjalna data polskiej premiery.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.