Zobaczcie początek filmu "Underdog", opowiadającego "prawdziwą historię zawodnika MMA"

Kamil Kacperski
04.01.2019 11:32
Underdog|undefined Fot. materiały prasowe

W związku z ogromnym zainteresowaniem uruchomiona została przedsprzedaż biletów. Obejrzycie też pierwszą scenę filmu, która pokazuje świat walk MMA widziany oczami zawodnika.

Wszyscy zainteresowani zobaczeniem produkcji o MMA już od 4 stycznia 2019 roku mogą kupić bilety na film "Underdog" w jednej z czterech głównych sieci kinowych w Polsce: Helios, Multikino, Cinema City i Cinema 3D. Jednocześnie, twórcy postanowili zaostrzyć apetyt fanów czekających na film i udostępnili na Youtubie jego fragment, a konkretnie sam początek, w którym Borys "Kosa" Kosiński (w tej roli Eryk Lubos) wychodzi na ring.

Według zapowiedzi twórców: "Jeszcze nigdy widzowie nie byli tak blisko tego, co się dzieje na ringu". Oto pierwsza scena "Underdoga":

Underdog - pierwsza scena z filmu o MMA

"Underdog" to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Na temat filmu wypowiedział się Mamed Khalidov, który niedawno zakończył swoją długą i wypełnioną osiągnięciami karierę w sportach walki. Debiutujący aktor przyznał, że twórcom zależało na pokazaniu realiów środowiska MMA:

Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę. Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść.

Kiedy premiera Underdoga?

W filmie oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek. Premiera "Underdoga" odbędzie się 11 stycznia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.