Zobaczcie tragiczny film "Fantastyczna czwórka" z lat 90. ZA DARMO

Kamil Kacperski
06.11.2018 13:02
Zobaczcie tragiczny film "Fantastyczna czwórka" z lat 90. ZA DARMO Fot. kadr z wideo

Marvel w latach 90. nie mógł się cieszyć z filmowych sukcesów podobnych do tego, co wówczas osiągało DC z produkcjami typu "Batman: Powrót" czy "Batman Forever". 

DC uruchomiło niedawno platformę DC Universe, na której ludzie mogą się zapoznać ze starymi, dobrymi produkcjami komiksowego giganta. W ofercie można znaleźć filmy animowane, seriale, jak "Batman: The Animated Series" albo "Liga Sprawiedliwych", a także komiksy. Nieco inne podejście do swojej przeszłości ma Marvel, który raczej nie może się pochwalić hitami na miarę "Batmana" Tima Burtona, czy "Supermana" z 1978 roku. 

Mają za to wstrętne potworki w swoim portfolio, do których należą m.in. "Kapitan Ameryka" z 1990 roku, a także "Fantastyczna czwórka" z roku 1994. Obydwa filmy są tragiczne i trudno nawet wskazać gorszy z nich. Wystarczy zobaczyć zwiastun "Kapitana Ameryki", żeby zobaczyć z czym mamy do czynienia: 

Fantastyczna czwórka na Youtubie za darmo

Jednak grupa zapalonych fanów wygrzebała z czeluści "Fantastyczną czwórkę", którą udostępnili od razu na Youtubie w całości. Dlaczego jest to tak ogromne wydarzenie? Ponieważ ten film nigdy nie doczekał się premiery kinowej, ani telewizyjnej. Zatem łapcie popcorn, usiądźcie wygodnie na fotelach i obejrzyjcie ponad 90 minut męki zwanej "Fantastyczną czwórką":

W filmie zagrali Alex Hyde-White jako Reed Richards, Jay Underwood jako Johnny Storm, Rebecca Staub jako Sue Storm, Michael Bailey Smith jako Ben Grimm oraz Joseph Culp, który wcielił się w  Victora Von Dooma. Reżyserem produkcji był Oley Sassone, natomiast scenariusz napisali Craig J. Nevius i Kevin Rock.

Produkcja doczekała się nawet filmu dokumentalnego - w 2015 roku światło dzienne ujrzał "Doomed! The Untold Story of Roger Corman's The Fantastic Four", w którym twórcy filmu opowiadali o tym, jak przebiegały prace nad "Fantastyczną czwórką". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.