Zobaczcie zapowiedź nowego filmu Zacka Snydera dla Netflix. Oto "Armia umarłych"

25.02.2021 17:00
Zobaczcie zapowiedź nowego filmu Zacka Snydera dla Netflix. Oto "Armia umarłych" Fot. materiały prasowe/Netflix

Zack Snyder powraca do reżyserowania filmów niezwiązanych z DC. Zobaczcie zapowiedź jego pierwszego filmu dla Netflix o tytule "Armia umarłych".

Zack Snyder wraca do filmów o zombie. Zobaczcie zapowiedź Armii umarłych

Po wybuchu epidemii zombie w Las Vegas grupa najemników podejmuje śmiertelne ryzyko i wchodzi do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku wszech czasów - tak brzmi oficjalny skrócony opis filmu "Armia umarłych", w którym główne role grają m.in. Dave Batista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, czy Theo Rossi. 

Polecamy

Reżyserem, pomysłodawcą i współscenarzystą produkcji jest Zack Snyder, dla którego to pierwszy film niezwiązany z DC Comics od 2011 roku - wówczas w kinach zadebiutował "Sucker Punch".

Sama "Armia umarłych" zapowiada się na porządne kino rozrywkowe z zombie w rolach głównych, także nie powinniśmy się spodziewać filozofowania rodem z "Watchmen", "Człowieka ze stali", czy "Batman v Superman". Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Jeszcze przed premierą filmu dowiedzieliśmy się, że w planach jest prequel filmu oraz utrzymany w stylistyce anime serial na podstawie "Armii umarłych". Każda z produkcji będzie nadzorowana przez Zacka Snydera, który pełnić będzie rolę producenta.

Sam film "Armia umarłych" zagości na Netfliksie już niedługo - platforma poinformowała, że najnowsze dzieło Snydera zadebiutuje już 21 maja 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.