Zobaczcie zaskakująco dobry zwiastun "Dungeons & Dragons" z gwiazdorską obsadą [WIDEO]

22.07.2022 12:50
Zobaczcie zaskakująco dobry zwiastun "Dungeons & Dragons" z gwiazdorską obsadą [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Paramount

Chris Pine, Michelle Rodriguez, Rege-Jean Page, Sophia Lillis i Justice Smith tworzą drużynę złodziei, która postanawia naprawić swoje błędy z przeszłości i powstrzymać Hugh Granta. Brzmi nieźle, prawda?

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves - zobaczcie zwiastun

Czarujący złodziej i jego banda niezbyt przygotowanych do misji podróżników musi podjąć się trudnego zadania - kradzieży legendarnego reliktu, który wpadł w niepowołane ręce. Ci oczywiście szybko wpadają w tarapaty i zadzierają z niewłaściwymi ludźmi, a wszystko rozgrywa się na tle bogatego świata "Dungeons & Dragons", czerpiąc inspiracje z legendarnego papierowego RPG-a.

Polecamy

Trudno w to uwierzyć, ale "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" wygląda naprawdę nieźle - zwiastun jest dość zabawny, prezentuje naprawdę niezłą obsadę z Pine'em, Page'em i Rodriguez na czele (bo Hugh Granta niestety widzimy tylko przez chwilę), a i zapowiada nam całkiem pomysłowe sceny akcji. Krótko mówiąc, jest na co czekać:

Jonathan Goldstein i John Francis Daley zajmą się przygotowaniem scenariusza (na podstawie skryptu Michaela Gilio) i reżyserią filmu. Samo "Dungeons & Dragons" (czy swojsko brzmiące "Lochy i Smoki") to ikoniczny papierowy RPG, który zainspirował tysiące, jak nie miliony twórców na całym świecie. Do dzisiaj popularne gry wideo korzystają z systemów, klas postaci i innowacji wprowadzonych przez D&D. 

Zresztą "Dungeons & Dragons" zainspirowało nie tylko twórców gier - również scenarzyści filmów i seriali chętnie oddają hołd popularnemu RPG-owi w swoich produkcjach (żeby nie szukać daleko - D&D jest przecież jednym z motywów przewodnich w diabelsko popularnym "Stranger Things").

"Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" ma zadebiutować w kinach już w marcu 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.