Zobaczcie zwiastun "Armii umarłych" Zacka Snydera. Fani są zachwyceni tygrysem-zombie

14.04.2021 11:05
Zobaczcie zwiastun "Armii umarłych" Zacka Snydera. Fani są zachwyceni tygrysem-zombie Fot. materiały prasowe/Netflix

Zack Snyder powraca do swoich korzeni. Zobaczcie zapowiedź jego pierwszego filmu dla Netflix o tytule "Armia umarłych".

Armia umarłych - zobaczcie zwiastun nowego filmu Zacka Snydera

Po wybuchu epidemii zombie w Las Vegas grupa najemników podejmuje śmiertelne ryzyko i wchodzi do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku wszech czasów - tak brzmi oficjalny skrócony opis filmu "Armia umarłych", w którym główne role grają Dave Batista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera i Theo Rossi. Po drodze spotykają mnóstwo zombie - w tym nieożywionego tygrysa.

Polecamy

Reżyserem, pomysłodawcą i współscenarzystą produkcji jest Zack Snyder, dla którego to pierwszy film niezwiązany z DC Comics od 2011 roku - wówczas w kinach zadebiutował "Sucker Punch".

Sam film "Armia umarłych" wygląda jak kawał porządnego kino rozrywkowego z zombie w rolach głównych, także nie powinniśmy się spodziewać filozofowania rodem z "Watchmen", "Człowieka ze stali", czy "Batman v Superman". Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Jeszcze przed premierą filmu dowiedzieliśmy się, że w planach jest prequel filmu oraz utrzymany w stylistyce anime serial na podstawie "Armii umarłych". Każda z produkcji będzie nadzorowana przez Zacka Snydera, który pełnić będzie rolę producenta.

Sam film "Armia umarłych" zagości na Netfliksie już niedługo - platforma poinformowała, że najnowsze dzieło Snydera zadebiutuje już 21 maja 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.