Zobaczcie zwiastun „Avengers: Infinity War” w wersji animowanej

Kamil Kacperski
20.03.2018 15:03
Avengers w Avengers Assemble!|undefined Fot. kadr z filmu

Twórcy z kanału Darth Blender zaprezentowali swoją własną wersję zwiastuna „Avengers: Infinity War”, zamieniając film braci Russo na fragmenty bajek Marvela. Sprawdźcie efekty ich pracy.

W zwiastunie słyszymy ścieżkę audio pochodzącą z oryginalnego zwiastuna nowego filmu MCU, natomiast strona wizualna zawiera ujęcia z takich produkcji Marvela jak „Avengers Assemble”, „The Avengers: Earth's Mightiest Heroes”, „Ultimate Spider-Man”, „Guardians of the Galaxy” i „Wolverine and the X-Men”.

Tak prezentuje się wersja Avengerów dla tych, którzy wolą, aby ich superbohaterowie byli bardziej komiksowi:

Avengers w wersji budżetowej

Aiman Sany opublikował na Twitterze 1. zwiastun „Avengers: Infinity War” w wersji budżetowej. Trzeba przyznać, że wykonana praca robi spore wrażenie. Sam filmik zdobył 3 miliony wyświetleń w 3 dni po jego publikacji. Czapki z głów dla Sany i jego znajomych:

Wideo Aimana Sany zdobyło poklask nie tylko fanów, ale również reżyserów związanych z MCU. Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, bracia Russo, czyli twórcy dwóch poprzednich części „Kapitana Ameryki”, jak i „Avengers: Infinity War”, pogratulowali Aimanowi i spółce, a także zapytali się, czy byliby zainteresowani nakręceniem „Avengers 5”.

Aiman. Ty i twoja ekipa to geniusze. Nie chcielibyście może wyreżyserować „Avengers 5”?

„Avengers: Infinity War” - początek końca MCU?

„Avengers: Infinity War” będzie najdłuższym filmem MCU. Seans będzie trwał równe 150 minut. Jest to największe przedsięwzięcie nie tylko wśród filmów Marvela, ale i w całej historii filmów superbohaterskich, w którym mają spleść się wszystkie rozpoczęte w ostatnich 18 filmach wątki. Premiera „Avengers: Infinity War” odbędzie się już 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.