Zobaczcie zwiastun filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Wygląda przerażająco

23.04.2021 10:25
Zobaczcie zwiastun filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Wygląda przerażająco Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci pojawił się zwiastun "Obecności 3". Zobaczcie przerażającą zapowiedź kolejnej odsłony przygód rodziny Warrenów.

Obecność 3 - zobaczcie zwiastun produkcji

"Obecność" bez żadnych wątpliwości stała się jedną z największych serii horrorów ostatnich lat. Nie tylko osiągała dobre wyniki komercyjnie, ale również była całkiem doceniana przez krytyków filmowych. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że James Wan i spółka przygotowali kolejną odsłonę przygód rodziny Warrenów. Z okazji nadchodzącej premiery, Warner Bros. i New Line Cinema opublikowały zwiastun "Obecności: Na rozkaz diabła". 

Polecamy

Nowa zapowiedź przedstawia nam przerażającą opowieść o terrorze, morderstwie i nieznanej sile nieczystej, która przeraża nawet doświadczonych detektywów pokroju Eda i Lorraine Warrenów (w tych rolach oczywiście Patrick Wilson i Vera Farmiga).

W filmie poznamy pierwszą w historii USA sprawę, w której oskarżony bronił się przed sądem tym, że został opętany i dokonał morderstwa... na rozkaz diabła. 

Polecamy

Zobaczcie zwiastun "Obecności 3" poniżej: 

Reżyser Michael Chaves wyjaśnił w rozmowie z IGN, że jego zdaniem jest to największy i najbardziej mroczny film z serii:

Na wiele sposobów to jest jeden z największych filmów w serii "Obecność". Pokazałem ostatnio finałową wersję filmu Verze i jej mężowi i się ze mną zgodzili. Dodali też, że to najmrocznejsza "Obecność". Wszystko przez to, że mamy tutaj prawdziwe konsekwencje i prawdziwe ofiary. 

"Obecność: Na rozkaz diabła" ma się pojawić w kinach i na HBO Max już 4 czerwca 2021 roku. Data premiery w Polsce pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.