Zobaczcie zwiastun kontynuacji "Bodyguarda Zawodowca" z Samuelem L. Jacksonem i Ryanem Reynoldsem

14.04.2021 11:52
Zobaczcie zwiastun kontynuacji "Bodyguarda Zawodowca" z Samuelem L. Jacksonem i Ryanem Reynoldsem Fot. materiały prasowe/Kino Świat

Niedługo w kinach pojawi się kontynuacja "Bodyguarda Zawodowca" - ta ma się nazywać "The Hitman’s Wife’s Bodyguard". W rolach głównych ponownie pojawią się Samuel L. Jackson i Ryan Reynolds.

Bodyguard Zawodowiec doczeka się sequela. Zobaczcie zapowiedź

"The Hitman’s Wife’s Bodyguard" to kontynuacja dość niespodziewanego hitu z 2017 roku. W poprzedniej części najlepszy ochroniarz na świecie - w tej roli Ryan Reynolds - miał za zadanie przetransportować płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), mającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Karnym przeciwko zbrodniarzowi wojennemu odpowiedzialnemu za śmierć tysięcy ludzi.

Polecamy

W sequelu ponownie spotkamy się z poznanymi już wcześniej bohaterami. Tym razem płatny zabójca zatrudni ochroniarza nie dla siebie, ale dla swojej małżonki (Salma Hayek), międzynarodowej oszustki, wyruszającej w podróż do Włoch.

Na ekranie prócz Reynoldsa, Jacksona i Hayek zobaczymy także Antonio Banderasa w roli czarnego charakteru oraz Morgana Freemana, Franka Grillo i Toma Hoppera. Za kamerą "The Hitman’s Wife’s Bodyguard" ponownie stanął Patrick Hughes.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącej komedii akcji:

Amerykańską datę premiery filmu wyznaczono na 16 czerwca 2021 roku. Niestety, polska data premiery na razie pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.