Zoe Saldana zdradziła tytuł „Avengers 4”?

Kamil Dachnij
25.04.2017 14:22
Zoe Saldana zdradziła tytuł „Avengers 4”? Fot. Kadr z video

Grająca Gamorę w „Strażnikach Galaktyki Vol. 2”, Zoe Saldana w jednym z wywiadów być może zdradziła tytuł „Avengers 4”

Jeszcze niedawno prezydent Marvel Studio Kevin Feige sypnął garścią informacji odnośnie przyszłości faz kinowego uniwersum Marvela i oznajmił, że nie zdradzi tytułu dla 4. odsłony przygód „Avengersów”, bowiem zawiera spoiler. Aktorka Zoe Saldana, w wywiadzie udzielonym na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Strażnicy Galaktyki vol.2” być może przypadkowo zdradziła ową tajemnicę:

Wydaje mi się, że Strażnicy nagrali już swoje sceny, jeśli chodzi o Infinity War, jej pierwszą część. Za jakiś czas musimy wrócić, by nagrać sceny do Gauntlet.

Czyżby przypadkowe faux pas? Jeśli wierzyć jej słowom, tytuł filmu brzmiały zapewne „Avengers: Infinity Gauntlet”. Co miałoby to oznaczać dla fanów uniwersum Marvela? Chociażby informację, że Thanos nie tylko przeżyje Infinity War, ale ją wygra za pomocą „Rękawicy Nieskończoności”.

Czym jest ów przedmiot? Jest to wyjątkowo potężny artefakt, który przechowuje sześć klejnotów, pozwalających na absolutne władanie czasem, przestrzenią, umysłem, duszą, rzeczywistością i mocą. Postać zakładająca rękawicę staje się wszechmocna, wszechwiedząca i wszechobecna. Feige w jednym z niedawnych wywiadów wyznał, że motywy Thanosa będą spokrewnione z komiksowymi.

W takim razie najciekawszym pytaniem jest to, czy producenci serii pozwolą swojemu antagoniście na unicestwienie połowy galaktyki, tak jak było to w przypadku serii komiksowej. Dopiero w 2018 roku mamy poznać oficjalny tytuł Avengers 4. Wówczas przekonamy się na ile wymsknięcie Saldany okazało się spoilerem dużego kalibru. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.