Zombie zjadają gwałciciela w klipie z „Day of the Dead: Bloodline”

Sergiusz Kurczuk
04.01.2018 12:50
Zombie zjadają gwałciciela w klipie z „Day of the Dead: Bloodline” Fot. kadr z filmu Day of the Dead: Bloodline

Do sieci trafił fragment najnowszego filmu o zombie, dziejący się w świecie powołanym do życia przez słynnego filmowca George'a Romero. Zobacz scenę z „Day of the Dead: Bloodline”. 

Chociaż George'a A. Romero odszedł w lipcu 2017 roku, pamięć o reżyserze nie zaginie, podobnie jak słynna seria filmów o zombie, której dał początek. „Noc żywych trupów” z 1968 roku to klasyka kina o nieumarłych stworach. Po kilkunastu latach powstała kontynuacja w postaci „Dnia żywych trupów”. W 2013 roku ogłoszono, że trwają prace nad remakiem filmu Romero. „Day of the Dead: Bloodline” w końcu doczekał się premiery. Co prawda amerykńsko-bułgarska produkcja 4 stycznia 2018 roku trafi jedynie na DVD i platformy VOD, ale fani gatunku nie mogą się doczekać.

Z okazji premiery w sieci pojawił się fragment filmu, na którym widzimy dwójkę bohaterów. Mężczyzna rzuca się na kobietę z zamiarem jej zgwałcenia. 

Niespodziewanym wybawcą bohaterki okazuje się być zombiak, który rzuca się na napastnika z rozdziawioną paszczą. Scena robi wrażenie, tym bardziej że czarny charakter dostaje satysfakcjonującą i zasłużoną karę za próbę gwałtu

Fabuła filmu Hèctora Hernándeza Vicensa nie jest zbyt skomplikowana. Podczas apokalipsy zombie przy życiu pozostało niewielu ludzi. Grupka złożona z personelu armii i kilku ocalonych cywilów chroni się w podziemnym bunkrze. Oprócz próby przeżycia w świecie pełnym żywych trupów, bohaterowie starają się znaleźć lekarstwo na wirusa, który opanował cały świat. Za scenariusz odpowiedzialni są Mark Tonderai i Lars Jacobson. W filmie zobaczymy między innymi Sophie Skelton, Johnathona Schaecha oraz Jeffa Guma. Czy „Day of the Dead: Bloodline” dorówna spuściźnie Romero? Prawdopodobnie przekonamy się niebawem. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.