"Zombieland 2: Kulki w łeb" - czy w filmie jest scena po napisach?

05.09.2019 12:22
Zombieland: Double Tap|undefined Fot. kadr z filmu Zombieland: Double Tap

Już za kilka tygodni na ekranach kin zadebiutuje długo wyczekiwany sequel filmu "Zombieland". Czy warto zostać na sali kinowej do zapalenia się świateł?

Są takie filmy, na których premierę trzeba czekać kilka lat. Niewątpliwie należy do nich druga część horroru komediowego "Zombieland". Sequel pojawi się po dziesięciu latach od premiery oryginału. Fani pierwszej części doskonale pamiętają, że w filmie pojawiła się scena po napisach. Czy w "Zombieland 2: Kulki w łeb" też będzie nagroda dla wytrwałych widzów?

"Zombieland 2: Kulki w łeb" - czy w filmie jest scena po napisach?

Chociaż sceny po napisach są kojarzone głównie z filmami Marvela, tego typu smaczki stosują również twórcy innych produkcji. Przykładem może być pierwsza część "Zombieland", w której na wszystkie osoby pozostałe na sali kinowej do zapalenia się świateł czekała mała niespodzianka.

Przeczytaj także

Ruben Fleischer - reżyser serii udzielił niedawno wywiadu serwisowi Syfy Wire. Co ciekawe twórca zapowiedział w rozmowie, że fani znowu powinni czekać cierpliwie do końców listy płac.

W pierwszej części podzieliłem się miłością do Billa Murraya. Nie wiem, jak można to przebić, ale jeśli ktoś obejrzy film do samego końca, być może zobaczy coś bardzo wyjątkowego...

Fleischer nie zdradził do końca, jak będzie wyglądała scena po napisach w "Zombieland 2: Kulki w łeb", ale zasugerował, że tego typu dodatek na pewno znajdzie się w filmie.

W pierwszej części "Zombieland" gościnnie wystąpił Bill Murray, który wcielił się w siebie samego. W scenie po napisach mieliśmy okazję zobaczyć, jak aktor umiera po postrzale w klatkę piersiową. Jeden z bohaterów wziął go bowiem za żywego trupa.

Kto lub co może przebić występ Billa Murraya? O tym przekonamy się już za kilka tygodni.

Przeczytaj także

"Zombieland 2: Kulki w łeb" - kiedy premiera?

Wygląda na to, że oprócz Emmy Stone, Woody'ego Harrelsona, Jesse'ego Eisenberga, Abigail Breslin, absurdalnego humoru i setek zombie powróci również scena po napisach. Do obsady serii dołączyli Zoey Deutch, Avan Jogia, Luke Wilson i Rosario Dawson. Za scenariusz odpowiadają Paul Wernick oraz Rhett Reese.

Przeczytaj także

Tym razem katastrofa wyjedzie poza Biały Dom i sięgnie o wiele dalej. Główni bohaterowie będą musieli znaleźć sposób na poradzenie sobie z masą zupełnie nowych rodzajów nieumarłych stworów. Pomogą im w tym napotkani na drodze nowi ocaleńcy. Czy grupa zdoła przezwyciężyć słabości jej członków i pokonać jedzące mózgi zagrożenie? Przekonamy się 18 października 2019 roku, kiedy "Zombieland 2: Kulki w łeb" trafi na ekrany polskich kin.

Zobacz też: "Truposze nie umierają", reż. Jim Jarmusch [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.