"Zombieland: Kulki w łeb" - Bill Murray powraca w wulgarnym zwiastunie 2. części komedii grozy

08.10.2019 10:18
Zombieland|undefined Fot. kadr z filmu Zombieland

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Zombieland". Oprócz starych i całkiem nowych bohaterów w zapowiedzi pojawia się Bill Murray, który wystąpił również w części pierwszej.

Od premiery filmu "Zombieland" minęło 10 lat. Mimo tego fani wciąż czekali na dalsze przygody dysfunkcyjnej rodziny, która musi poradzić sobie w świecie opanowanym przez zombie. No i  się doczekali. Na razie tylko kolejnego zwiastuna sequelu, ale zapowiedź powoduje, że miłośnicy komedii grozy na pewno nie poczują się zawiedzeni. Tym bardziej że pojawia się w niej sam Bill Murray.

"Zombieland: Kulki w łeb" - zwiastun z Billem Murrayem

Jednym z zabawniejszych momentów filmu Rubena Fleischera ("Venom") był występ gościnny Billa Murraya. Fani "Zombieland" zastawiali się, na jaką niespodziankę mogą liczyć tym razem.

Przeczytaj także

Najnowszy zwiastun zdradza, że Murray powróci w drugiej części produkcji. Zresztą przekonajcie się sami!

W trailerze "Zombieland: Kulki w łeb" pojawiają się oczywiście główni bohaterowie Tallahassee (Woody Harrelson), Columbus (Jesse Eisenberg), Little Rock (Abigail Breslin) oraz Wichita (Emma Stone). Akcja filmu dzieje się 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części i protagoniści odnaleźli się w rzeczywistości po apokalipsie zombie. Na swojej drodze spotkają kilka nowych postaci, które dołączą do drużyny, między innymi Madison (Zoey Deutch), Nevadę (Rosario Dawson) i Berkeleya (Avan Jogia).

Przeczytaj także

Tym razem oprócz cameo Murraya fani zobaczą jeszcze jednego gwiazdora  z "Pogromców duchów" - Dana Aykroyda, który też zagra samego siebie.

Przeczytaj także

"Zombieland: Kulki w łeb" - kiedy premiera?

Za scenariusz najnowszej produkcji Sony Pictures odpowiadają duet Rhett Reese i  Paul Wernick (seria "Deadpool", "Zombieland") oraz Dave Callaham ("Niezniszczalni"). W pozostałych rolach zobaczymy Thomasa Middleditcha i Luke'a Wilsona. Film "Zombieland: Kulki w łeb" trafi do kin już 18 października 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz: Top 10 najstraszniejszych horrorów o zombie

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.