Zrób sobie Dłoń Zagłady Hellboya

Sergiusz Kurczuk
28.08.2017 14:34
Hellboy Dłoń Zagłady|undefined Fot. Odin Makes/Youtube

Zawsze chciałeś być Hellboyem? Teraz masz szansę mieć przynajmniej jego prawą rękę - Dłoń Zagłady!

Hellboy, chociaż nie jest superbohaterem, zyskał na tyle dużą popularność, że wyskoczył z komiksu wprost na duży ekran. Dwie części jego przygód w reżyserii Guillermo del Toro z Ronem Perlmanem w roli głównej mają bardzo wielu fanów do dzisiaj. Widzowie czekali na część 3., ale niestety będą musieli zadowolić się rebootem, który powoli nabiera kształtów. Tym razem w demonicznego herosa wcieli się gwiazdor „Stranger Things” David Harbour. Każdy, kto nie może doczekać się nowego filmu, zawsze może poczuć się jak Hellboy. Pokazywaliśmy już jak zrobić pazury Wolverine'a. Teraz coś dla fanów bardziej piekielnych klimatów.

Pomaga w tym youtuber prowadzący kanał Odin Makes. Możemy tam znaleźć filmy instruktażowe jak samodzielnie wykonać wyrzutnie sieci Spider-Mana, zbudować sobie działko z gry „Portal, czy stworzyć młodą wersję Ksenomorfa znanego lepiej jako Facehugger. Tym razem wziął na warsztat element wyglądu Hellboya. Charakterystyczny demon ma bardzo karykaturalne kształty ciała. Jedną z jego cech rozpoznawalnych są spiłowane rogi. Ale po co komu dwa placki na czole? Dzięki Odin Makes możemy wykonać przerośniętą prawą rękę bohatera komiksów Mike'a Mignoli i to taką, w której można poruszać palcami! Potrzebna będzie nam do tego pianka i kilka narzędzi.

W komiksach kamienna ręka Hellboya z czasem okazała się kluczem do wyswobodzenia potężnej istoty znanej jako Ogdru Jahad. W prawdziwym życiu może być fajnym rekwizytem lub elementem kostiumu. Zbliża się kolejna edycja Warsaw Comic Con, a niedługo jest Halloween. Możecie wykorzystać pomysł z kanału Odin Makes i stworzyć sobie niesamowicie wyglądającą rękę Hellboya. Chociaż są prostsze i tańsze sposoby na zrobienie kostiumu ulubionego bohatera. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.