Zrób sobie makijaż Pennywise'a

Sergiusz Kurczuk
03.10.2017 14:51
Zrób sobie makijaż Pennywise'a Fot. Madeyewlook/YouTube

Pennywise z filmu „To” stał się tak bardzo popularny, że wyznacza trendy w świecie makijażu. Jeśli chcecie wyglądać jak Tańczący Klaun, koniecznie zobaczcie ten tutorial!

Jeszcze kilka miesięcy temu artykuł o makijażu na klauna zostałby wyśmiany. Wszystko zmieniło się po premierze ekranizacji książki Stephena Kinga zatytułowanej „To”. Tytułowa mroczna siła manifestuje się jako przerażający klaun, w którego bardzo przekonująco wcielił się Bill Skarsgård. Film stał się jednym z najlepiej sprzedających się horrorów wszech czasów. Twórcy już zapowiedzieli, że trwają pracę nad kontynuacją. Pennywise pojawił się już na ekranie, ale telewizyjnym w dwuczęściowym filmie z 1990 roku. Odgrywający go Tim Curry również potrafił wywołać gęsią skórkę, ale miał bardziej tradycyjny (zgodnie z książką Kinga) makijaż.

W wersji Andresa Muschiettiego Tańczący Klaun ma zdecydowanie mroczniejszy makeup. Jeśli chcecie wyglądać, jak potwór z ekranizacji mistrza grozy, to koniecznie musicie obejrzeć tutorial specjalistki od makijażu, która na YouTube znana jest jako Madeyewlook. Dziewczyna przygotowała film, w którym krok po kroku pokazuje, jak przeistoczyć się w klauna z miasteczka Derry.

I nie jest to wersja prezentowana na plakatach, tylko opcja full hard core, czyli moment, w którym Pennywise pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Żółte oczy, potworny grymas i przerażające zębiska, gotowe odgryź kończynę małego chłopca. Jeśli więc zastanawiacie się za kogo przebrać się na tegoroczne Halloween, to Madeyewlook spieszy Wam z pomocą. Jej poradnika możecie też użyć, jeśli jesteście osobami nieprzepadającymi za dziećmi. Kilkanaście minut przed lustrem i macie gwarancje, że w ciągu dnia nie zaczepi Was żaden denerwujący bachor. 

A jeżeli kochacie Penywise'a na tyle, że nie wystarcza Wam posiadanie jego twarzy, zawsze możecie upiec sobie wizerunek przerażającego klauna.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.