Zrób sobie makijaż jak Biały Wędrowiec z „Gry o Tron”

Kamil Kacperski
06.10.2017 15:10
Zrób sobie makijaż jak Biały Wędrowiec z „Gry o Tron” Fot. kadr z wideo

Zbliża się Halloween, zatem czas powoli myśleć o stroju, który jak najbardziej wystraszy waszych znajomych.

Mykie, znana makijażystka z Los Angeles nie pierwszy raz prezentuje swoje niesamowite umiejętności. Tym razem na warsztat wzięła znaną rasę „złych” z najpopularniejszego serialu we wszechświecie – „Gry o Tron”.

Trzeba przyznać, że efekt jest przerażający. Zobaczcie w jaki sposób możecie się zamienić w Białego Wędrowca:

Mykie zrobiła maskę z ciekłego latexu, który ona nałożyła na gipsowy odlew, jednak jeśli nie posiadacie takowego w domu to jeszcze nic straconego. Artystka potwierdza, że można zrobić odlew na własnej twarzy, jednak zajmie to kilka dobrych godzin. Używa również materiału bawełnianego, aby zrobić szczegóły maski, a następnie używa farb olejowych aby nadać masce odpowiedniego koloru.

To nie jedyna maska jaką Mykie przygotowała. Artystka wcześniej zrobiła maskę Pennywise’a, a także przebranie Yeti. Spróbujecie przygotować którąś z propozycji makijażystki? Jeśli tak, to nie zapomnijcie również upiec na waszą imprezę tortu z Pennywisem.

Jeżeli jednak nie lubicie przebieranek, to w międzyczasie możecie poczytać co „Grze o Tron" wytknął Neil deGrasse Tyson, a także jakie sprytne sposoby mają producenci serialu, aby uniknąć przecieków fabularnych w nadchodzącym, ostatnim sezonie serialu.

Przypominamy, że Halloween jak co roku odbędzie się 31 października 2017.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.