Zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” z muzyką Guns N' Roses

Robert Skowronski
30.06.2017 09:35
Zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” z muzyką Guns N' Roses Fot. kadr z wideo

Sony Pictures opublikowało 1. zwiastun do „Jumanji: Welcome to the Jungle”, którego reżyserem jest Jake Kasdan. Tytuł filmu zobowiązuje też do wykorzystania w trailerze utworu, który powinien być bliski sercu fanom rockowego grania.

W kontynuacji hitu z lat 90., czworo nastolatków zostaje wciągniętych do świata Jumanji, by stawić czoło różnego rodzaju niebezpieczeństwom. Wśród nich czarne mamby oraz cała masa pułapek i łamigłówek, które kryją się w dżungli. Jedynym gwarantem przeżycia jest wcielenie się w bohaterów gry. Cichy Spencer staje się odważnym odkrywcą (Dwayne Johnson), osiłkowaty Fridge zmienia się w małego geniusza (Kevin Hart), specjalistka od nowoczesnych technologii okaże się oczytanym profesorem (Jack Black), zaś słabowita Bethany przerodzi się w amazońską wojowniczkę (Karen Gillan). Aby pokonać grę i wrócić do swoich prawdziwych wcieleń, bohaterowie będą musieli postrzegać rzeczy w zupełnie nowy sposób.

Adaptacja książki Chrisa Van Allsburga z Robinem Williamsem i Kirsten Dunst w rolach głównych zjawiła się w kinach w 1995 roku. Po ponad 20 latach otrzymaliśmy kontynuację. Zwiastun jest utrzymany w tonie szalonej komedii połączonej z kinem przygodowym. Nie każdy musi kupić tę konwencję, ale być może filmowi w reżyserii Jake'a Kasdana uda się powtórzyć sukces pierwowzoru.

Obejrzyjcie zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” i przekonajcie się czy jest to premiera, na którą warto oczekiwać:

Dostępny jest również międzynarodowy trailer:

Za scenariusz filmu odpowiedzialny jest cały sztab ludzi -Zach Helm, Scott Rosenberg, Chris McKenna, Jeff Pinkner i Erik Sommers. Obraz wkroczy na ekrany 20 grudnia 2017 roku, a tak prezentuje się plakat zapowiadający „Jumanji: Welcome to the Jungle”:

PHGX55brlYsfJM_2_l Fot. foto: materiały prasowe

Twórcy potwierdzili, że ich film będzie stanowił hołd dla zmarłego w 2014 roku Robina Williamsa. Mówił o tym zarówno Dwayne Johnson, jak i Jack Black.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.