Zwiastun „The Last Jedi” w 8-bitowej wersji

Robert Skowronski
11.05.2017 15:04
Zwiastun „The Last Jedi” w 8-bitowej wersji Fot. kadr z wideo

Gorąca premiera 2017 roku, ale przeniesiona w czasy Amigi. Oto „Gwiezdne wojny” jak oldschoolowa gra komputerowa.

Obraz Riana Johnsona, na który czeka cały świat, wkroczy na ekrany 14 grudnia 2017 roku. Widzieliśmy już zapowiedź VIII epizodu z podtytułem „The Last Jedi”. To właśnie on doczekał się potraktowania minioną, 8-bitową technologią. Za tę interpretację odpowiada kanał JoBlo Videos.

Rozpikselowany obraz 2D, charakterystyczna muzyka i moc obliczeniowa na miarę tej, którą pamiętamy ze szczeniackich lat. Posiadacze konsoli NES - znanej w naszym kraju przede wszystkim za sprawą swojej odmiany Pegasus - powinni doskonale wiedzieć co mamy na myśli.

Seria „Gwiezdne wojny” słynie z zapierających dech w piersi efektów specjalnych - zdobyła za nie szereg nagród. Tu mamy do czynienia z odwrotną strategią. To powrót do korzeni dzisiejszych maszyn potrafiących wytworzyć iluzję wyglądającą jak rzeczywistość. Obecnie spotykamy się z modą na to co retro, więc można założyć, że poniższe wideo znajdzie swoich amatorów.

Zobaczcie zwiastun „The Last Jedi” w 8-bitowej wersji:

Wszystkich fanów 8-bitowej ery zachęcamy do tego, aby zobaczyli jak w takiej estetyce wyglądałyby seriale „Stranger Things” i „Breaking Bad”, a także jak brzmiałyby utwory Metalliki, Toola i Linkin Park oraz te z gatunku hair metalu.

W „The Last Jedi” wystąpią John Boyega (Finn), Daisy Ridley (Rey), Oscar Isaac (Poe Dameron), Adam Driver (Kylo Ren), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Gwendoline Christie (Kapitan Phasma), Dohmnall Gleeson (Generał Hux), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Andy Serkis (Snoke). Nowymi twarzami na ekranie będą Benicio Del Toro i Laura Dern, która podobno wcieli się w postać znaną jako admirał Holdo.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.